Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez általános jelenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános jelenség a férfiaknál, vagy csak én fogok ki mindig rossz embereket és csak rám sértődnek meg mindig?

Figyelt kérdés

Miért kell siettetni a dolgokat? Miért kell erőltetni már első randinál a fizikai közeledést?


Rendszeresen az történik velem, hogyha valakivel találkozok, és nem történik már az első randin semmi (akár csók stb..) akkor az a szememre van hányva találkozó után.... velem van valami probléma??


2021. okt. 19. 21:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%

Ez a korszellem, nem a férfiak hibája csak.

Minden kell és azonnal.

2021. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Lehet rosszul választasz, nem beszélgetsz a randi előtt. Nekem még nem volt ilyen, pedig volt már pár randim, kapcsolat is alakult.
2021. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem veled.

Es ne engedj az elveidbol

En sem vagyok hajlando addig meg csokolozni sem ameddig nem erzem h szeretnem.

Ne fogja meg a kezem nem erintsen meg addig amig en mem akarom


Ha zavarja igy jart.


En akkor szexelek ha vagyom az illetore ha kivanom, akkor engedek a csoknak es az erintesnek is

Ha nincs meg bennem az h akarom akkor hagyjon beken.


Ha a szememre akarja vettni kiosztom h oke te akarod de en nem! Tartsd tiszteletben azt h en nem vagyok kesz ra. Nem erzem azt h kell nekem.


Van egy csomo pasi meg nem erdekel ha az ilyenek lelepnek. Majd lesz aki turelmes lesz velem.

2021. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha abból indulok ki, hogy nekem ezt még nem hányták a szememre, inkább elhívtak még egy randira hátha akkor történik valami, nálad lehet a bibi. Vagy a fiatal srácok suttyók (nem tudom hány éves vagy), én 40-es férfiakról beszélek.
2021. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint mind a két állítás igaz. Jellemző is az ilyesmi, de nem lehetne azt mondani, hogy mindenki ilyen. Normális ember mondjuk ilyesmit nem sérelmez nyíltan, ott IQ gondok vannak.
2021. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22%
Többet kellene talán beszélni előtte , és jobban meg kellene ismerni a másikat talàn, és nem kerülnek ilyen helyzetbe
2021. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Többet kellene talán beszélni előtte , és jobban meg kellene ismerni a másikat talàn, és nem kerülnek ilyen helyzetbe


Kedves, ismerkedni nem úgy szoktak, hogy találkoznak?? Utálok neten pötyögni, ezért úgy vagyok vele, hogy inkább élőben veszem elejét a dolgoknak. Még is mi lenne az ismerkedésre a leidálisabb mint hogy élőben beszélünk (ismerkedés céljából) 1-2 órát?...

2021. okt. 19. 22:06
 8/39 A kérdező kommentje:

Normális ember mondjuk ilyesmit nem sérelmez nyíltan, ott IQ gondok vannak.


Ezzel most rám célzol, vagy az illető személyekre akiknek nem tetszik hogy nem történt találka közzben semmi? Mert én konkrétan nem sérelmezem, hogy ilyenek, hanem inkább furcsálom.

2021. okt. 19. 22:07
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
7: Én nőként megválogatom azt is, hogy kivel randizom. Egy-két nap "pötyögés" alatt sok minden kiderül, és bizony 10 levelezésből egyből lesz randi, de akkor az jó is lesz. (Még ha nem is jövünk be egymásnak élőben, akkor is egy jót beszélgetünk. Ha meg bejövünk, akkor egy nagyon jó kiindulási pont a további ismerkedéshez, hogy már eleve tudunk egymásról ezt-azt.)
2021. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy életemben egyszer volt olyan randim, ami hirtelen jött össze, előzetes beszélgetés nélkül. Hát ott azt éreztem, hogy tökmindegy, ki van ott, az a pasas bárkivel összejönne, akinek luk van a lába között. Esze ágában sem volt megismerni, de rámhajtott azonnal. Na ilyenből nem kérek. Olyannal szeretnék találkozni, aki VELEM szeretne randizni, nem bárkivel (és ez viszont is igaz).
2021. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!