Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarják elhitetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják elhitetni az ide írogató nők (is) a csúnya férfiakkal hogy nekik a belsőjükkel van a probléma és ezért sikertelenek a nőknél?

Figyelt kérdés
Holott a vak is látja hogy a ronda gúnya az oka mindennek.
2021. szept. 29. 12:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Miért ne érdekelne a válasz.


30aska : gondpoltam hogy a belsőm a gond..mi más lenne...libák...

2021. szept. 29. 19:35
 32/36 anonim ***** válasza:
97%
Miért, ki akarna veled összejönni? Az egy dolog hogy nézel ki, ha nem látszana rajtad az alkohol, nem lennél annyira borzalmas arcú férfi. Nekem a vöröskék bejönnek pl. De amiket itt évek óta előadsz: nagyon gáz. És ne hidd, hogy ez a természet nem sugárzik ki. Tudom, hogy te ebben nem hiszel, de ez tény. A személyiséged kisugárzik a viselkedésedből, beszédedből, mozdulataidból, gesztusodból.
2021. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
96%

31


Figyi, a nőknek azért fontos a belső mert nem akarnak bántalmazó kapcsolatban lenni, és mivel rólad sül a nőgyűlölőlet félő milyen sors jutna annak a nőnek aki esélyt ad neked..

2021. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

32: nem is vedelek lassak 1 éve...túlsúly látszik rajtam jelenleg nem az alkohol....


ha látnál képen amúgy tuti nem az jutna eszedbe hogy de jó lenne randizni ezzel a férfival...

2021. szept. 29. 19:47
 35/36 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező!


Hidd el nekem így ahogy van a külsőt nézik a csajok, leszarják a belsőt. Többi f.szságot mond.

2021. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
89%
Balazs, lehet, hogy a kulsod nem matyohimzes, de amit itt tudsz magadbol megmutatni, az a nokre ugy hat, mint egy tomeny tomegoszlatas. Pedig neked ezek a belso "ertekeid". Iszonyat silany, demagog, lenezo ember vagy. Csodalkozol, hogy kerulnek, de ez nem a kulsodnek koszonheto. Olyan allatorvosi lo vagy, amin bemutathato az osszes olyan dolog, ami ne legyen benne egy ferfiban.
2021. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!