Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen mentális betegsége lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,kollégák voltunk.Nekem nagyon tetszett, sok mindenben segítettem neki.De nagyon feszült,ideges,gátlásos.Folyamatosan izzadt a tenyere,és magáról az emberről is folyton folyt a víz.Ha volt valami váratlan feladat látszott hogy leverte a víz.Sose látszott nyugodtnak,nem tudta elengedni magát.Nem nagyon beszélt senkivel.Nem nagyon lehetett viccelődni se vele.

Újra felvettem vele a kapcsolatot online formában beszélgetünk,de nagyon kínlódás a vele való beszélgetés...nagyon passzív.Illetve szó szerint nulla érdeklődést mutat.Nő létemre nekem kell irányítani a beszélgetést,és iszonyatos érzés hogy sose érdeklődik felőlem,nem kérdez semmit.Nagyon egyoldalú a dolog,és azt gondolná az ember hogy mert nem érdeklem és nem akar tőlem semmit.Viszont találkoztunk,beszélgettünk egész jól,de élőbe is szinte csak ő volt a téma,rólam semmit nem kérdezett,nem érdeklődött.Utána beszéltünk a folytatásról,újabb találkozásról...és azt írta lehet róla szó.

Ennyire önző,hogy csak ő számít? Vagy valami mentális probléma állhat a háttérben?



2021. szept. 26. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi baja a srácnak asszony csak annyi hogy van egy kolléga aki rá van izgulva és elemzi a lelkét ...


Ezt a pasik utálják. Keress chadet magad mellé és hagyd a gyereket

2021. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
1-gyes nem autista a srác én az vagyok. Egy autistának nincsenek ehez foghato tünetei
2021. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%
De, lehetnek, az autik is szoronganak ezerrel, ők is emberek. Nem mindenki egyforma, az én lányom is az, meg jópár barátja is, és az én gyerekem pont nem szorong, de az egyik barátja rettenetesen "görcsös" és passzív. Mindenki más, de alapvetően emberek vagyunk, csak a pszichopaták nem szoronganak.
2021. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!