Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen mentális betegsége lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális betegsége lehet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,kollégák voltunk.Nekem nagyon tetszett, sok mindenben segítettem neki.De nagyon feszült,ideges,gátlásos.Folyamatosan izzadt a tenyere,és magáról az emberről is folyton folyt a víz.Ha volt valami váratlan feladat látszott hogy leverte a víz.Sose látszott nyugodtnak,nem tudta elengedni magát.Nem nagyon beszélt senkivel.Nem nagyon lehetett viccelődni se vele.

Újra felvettem vele a kapcsolatot online formában beszélgetünk,de nagyon kínlódás a vele való beszélgetés...nagyon passzív.Illetve szó szerint nulla érdeklődést mutat.Nő létemre nekem kell irányítani a beszélgetést,és iszonyatos érzés hogy sose érdeklődik felőlem,nem kérdez semmit.Nagyon egyoldalú a dolog,és azt gondolná az ember hogy mert nem érdeklem és nem akar tőlem semmit.Viszont találkoztunk,beszélgettünk egész jól,de élőbe is szinte csak ő volt a téma,rólam semmit nem kérdezett,nem érdeklődött.Utána beszéltünk a folytatásról,újabb találkozásról...és azt írta lehet róla szó.

Ennyire önző,hogy csak ő számít? Vagy valami mentális probléma állhat a háttérben?



2021. szept. 26. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Enyhe autizmus, de ha az ilyesmit betegségnek nevezed a mai világban, akkor nagyon gyorsan elvisz a píszí rendőrség.
2021. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
És az milyen mentális betegség lehet, hogy mindenáron diagnosztizálni akarod valamivel és címkézni valamilyen orvosi kifejezéssel?
2021. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Más lesz attól a helyzeted, ha nevet adsz a viselkedésének?
2021. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz más,csak jobban megismerhetem,megérthetem a problémáját...ami által közelebb tudnék hozzá kerülni.
2021. szept. 26. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

semmi mentalis problema, egyszeruen valoszinuleg csak gatlasos, izgulos, feszengo tipus, valoszinuleg eletteln luzer is (bocs, de ezek igy szoktak lenni). ami meg sajnalatra is adhatna okot, de mivel talalkozaskor csak magarol beszel, nem erdeklodik stb, ezert gyanus, hogy az EQ-ja is baromi alacsony.


kerdes inkabb az, hogy te mirtt akarsz egy ilyen nyomitol barmit is? mi fogott meg benne?

2021. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Es neked milyen mentalis problemad van, hogy nyomulsz emberekre, akik a hatuk kozepere sem kivannak, de csak azert se fogod fel?
2021. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Barmilyen pervazív rendellenenesseget rá lehet húzni némi pánikbetegseggel.
2021. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire passzív nem neked kell még többet lapátolnod felé az energiát hanem keresni olyant ahol legalább megkérdezik és veled mizu?
2021. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás és pánik.
2021. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez mezei szorongás, a legtöbb embernek van, csak vannak mázlisták, akiken nem látszik.


Aki nem ismeri fel, azt mondja magáról, hogy "introvertált", magának való, nem érzi jól magát társaságban, pedig csak szoronganak. Semmi komolyabb baja nincs, szerintem ez nem csapott még át pánikba, csak sima szorongás.


Ha enyhén érintett autista lenne(asperger vagy sima pervazív fejlődési zavar), azt kiszúrta volna, nem csak ennyi lenne.


Szorong szegény, ez van:) Az oldja a legjobban, ha bénázol és bizonytalankodsz előtte, attól nő az önbizalma és kevésbé fél attól, hogy hibázik. Aki szorong, az nagyon együttérző, szívesen gyámolít másokat, olyankor van elemében. Amikor viszont szorong, annyira be van feszülve magára és az ő esetleges hibáira, hogy nem tud másra koncentrálni.


Ne tolakodj, bizonytalankodj egy sort, sajnáltasd magad, hozz fel ciki sztorikat, megnyílik gyorsan, amint gyengébbnek érez magánál.


Én is bírom ezt a típust, mellettem könnyen oldódnak én meg különlegesnek érzem magam attól, hogy nekem megnyílnak, mellettem nem izgulnak:)

2021. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!