Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Elriasztana titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elriasztana titeket, ha egy 22 éves csajotok lenne és kiderülne, hogy még sosem volt senkije előttetek?

Figyelt kérdés
Igen, sajnos én ilyen vagyok. Nem vagyok bányarém, sem kövér, vagy bunkó, egyszerűen csak így alakultak a dolgok. Eléggé úgy érzem magamat, hogy lemaradtam mindenről és most már egyre kínosabb.
2010. aug. 31. 17:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. De nem érdekel ki mit gondol rólam. Persze már volt lebu_zizás mert nem jöttem össze lányokkal.


Ne akard görcsösen, mert úgy nem fog menni.

Mondjuk ha nincs is hozzá kedved úgy is nehéz lesz.

22F

2010. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Fiúk! Köszönöm a hozzászólásokat! Nagyon aranyosak vagytok! :) Kicsit azért megnyugodtam, akkor remélem nem fogok emiatt lebőgni, ha egyszer összejön valakivel. Írhattok még nyugodtan! Minél többen :D
2010. aug. 31. 22:12
 23/27 anonim ***** válasza:

Legyél rá büszke.. Nem maradtál le semmiről, hidd el, sőt!

Nem értem a 14 éves kis ***kat akik már több f*szt fogtak mint kilincset és osztják az észt.

18 voltam amikor először megtörtént, úgy voltam hogy most vagy soha, de nem bántam meg hogy vártam addig.

Akit elriasztasz, az csak olyan lehet aki nem érdemel meg. Tudom hogy bénának és tapasztalatlannak érzed magad, de egy normális pasi odáig lenne érted :)

Ja és legyél kicsit merészebb, minden jön majd magától.

24/L

2010. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kicsit sem riasztana el...örülnék neki nagyon:)

Főleg a mai világban,ahol a 14 éves lányok közt is nehéz lenne szűzet találni...

2010. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlenül. Aki meg azt írja, hogy mennyire örülne neki, majd csodálkozik, ha a csajra rájön az 5 perc, hogy csak 1 csávóval volt és kidobja a francba.
2010. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem riasztana el. Én még nem felejtettem el, hogy én is voltam hasonló szituációban. Lennék a segítőd, a barátod, a tanítóbácsid!
2012. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ijedős! Gyere és leszek a tanító bácsid!
2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!