Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna ha a randin kistükörrel, előttetek sminkelne a lány?

Figyelt kérdés
mármint, persze nem úgy hogy az egész make up-ot csak igazítás
2010. szept. 22. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha vad szex után igazít azt nem bánom. de am se..

10/F

2010. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát elég hülyén venné ki magát az tuti. Meg különben sem szeretem a túl sok sminket, szóval ha már ennyire igazgatni kell, ott már alapból valami túlzás van.
2010. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hááááááááááááát én tuti belekötnék, és azt hallgathatná egész randinXD Ne sminkeljen már egy randi kellős közepén, hát kérem, szerintem, ha egy kicsit nincs az orra bepúderozva vagy mit tudom én azt észre se vesszük.

20F

2010. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem, ha egy lány nagyon sminkelni akar a randin, fogja madát és vonuljon ki a mosdóba. ott a legtöbb helyen még nagy tükör is van. attól, hogy valaki lány, még nem jelenti azt, hogy bárhol és bármikor sminkelhet meg hasonlók. a fiúk pisilnek elöttünk az erdőben, hanem odébb mennek pár métert (persze kiránduláson erdőben)

L/18

2010. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ne álljon neki sminkelni a randi kellős közepén. Főképp akkor ne amikor az atomfizikás résznél tartok a mondandómban. Hogy képzeli, hogy nem figyel rám????? DURRRR egy nyakleves!!!
2010. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam elvágná magát, mert nem szeretem az agyonsminkelt Nőket, ugyanis csak ők csinálnak ilyet. Mondanám neki, hogy "mehetsz a levesbe....szia"
2010. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna,ugyanis én nem egy szajhával szeretnék randizni hanem egy természetes nővel! 34F
2010. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is illik nyilvánosan sminkelni. (Lány vagyok, szóval bocs.:))
2010. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kinevetném:D
2010. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a szememet szoktam kihúzni, és igen, ennyi smink is el tud kenődni, de randin nyilván nem állok neki a srác előtt sminkelgetni, ha van lehetőségem kimenni a fürdőbe. Ha nagyon "aggódok" akkor inkább megkérdezem a srácot, és ha van egy kis esze, akkor azt mondja, hogy picit elkenődtem és finoman megigazítja nekem, így tulajdonképp megsimogathatja az arcomat, és ez máris sok gátlást le tud a pasikban küzdeni ;)
2010. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!