Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hátrányosak/előnyö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrányosak/előnyösek a tulajdonságaim? (elsősorban csajoktól kérdezem)

Figyelt kérdés

Magasságom 200 cm körül (+-2cm)

Súly 83kg

Testalkat sportos és normál között.

Belső:

Okos (nem egó 4-es 5-ös átlag), vicces, de ha kell, akkor komoly, nem divatmajom. Hátrányaim (amikkel tisztában vok)Keményfejű, sokat beszélek :P


2010. aug. 31. 16:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

2m magassághoz a 83kg nagyon kevés, nem jönnek be a botsáskák, azért egy fiú nézzen már ki valahogy mellettem, én érezném hülyén magam, ha elfújná mellőlem a szél :/ Mondjuk nekem már az ilyen magas srácok se jönnek be.

Amit a belsődről írtál: az okosság nem a tanulmányi átlagon múlik, ennyit illene tudni. Ha tudsz komoly lenni, ha kell, akkor ahhoz az sem árt, ha azt is tudod, hogy mikor kell komolynak lenni. A keményfejűségen változtass szerintem, az meg nem baj, ha sokat beszélsz, csak mások is szóhoz jussanak melletted.

Kép alapján nekem nem jössz be, ne haragudj, de szerintem buta arcod van (ettől függetlenül lehetsz értelmes).

Amúgy foglalt vagyok, szóval csak leírtam a véleményem.

2010. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Na látod egyik ember azt mondja h fogyjak másik azt h hízzak de sztem meg vagy maradok így, vagy elkezdek kondizni;) Am meg miért haragudnék? Azért kértem véleményt, mert tisztában akarok lenni magammal :D. Jah és a keményfejűség alatt azt értettem, h ha vmit el akarok érni azt el is érem... de am thx
2010. szept. 1. 16:21
 23/24 anonim válasza:
leírtál pár tulajdonságot,de igazábol ezekre akkor lehet rájönni,ha beszélget veled az ember,mert ugyebár írni mindent lehet...
2010. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, de ha meg nem mondanák igazat, magamamat csapnám be elsősorban...

Am meg a "belső" tulajdonságaimat nem magamtól, hanem visszajelzésekből vettem :D

2010. szept. 2. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!