Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rám nem...

Miért van az hogy rám nem buknak annyira a fiúuk? Pedig szerintem jól nézek ki és a tulajdonságaim is jók nem értem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég nyitott is vagy? Lehet kicsit komolyabb vagy a korosztályodnál, az szokott bibi lenni sokszor. Lehet a kisugárzásoddal van baj.
2011. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok
2011. máj. 23. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Az idősebb fiúk (normálisabb fele) nem kezdenek ki túl fiatal lánnyal. A korodbeli fiúk egy jelentős része pedig még éretlen (a fiúk később érnek mint a lányok) úgyhogy ez a probléma hamarosan megoldódik.


Hidd el, lesz még idő, mikor le sem tudom majd vakarni őket magadról.

2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint rosszul fejeztem ki magam bocsi ...mert csak olyan fiúknak tetszem akik viszont nekem nem tetszenek de akik meg nekem tetszenének azoknak meg én nem tetszem .
2011. máj. 23. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit említettél az az örök szerelmi paradoxon.

Ha idősebb leszel, akkor majd rá fogsz jönni, hogy csak igen keveseknek adatik meg az, hogy elsőre minden klappol.

A párválasztás terén sokszor kompromisszumokat kell kötni, persze nem mindenáron. Itt azt értem, hogy lesz majd olyan helyzet, amikor nem a külső fog számítani elsődlegesen.

A külsőt illetően már nagyon sokat leadtam az elvárásaimból, a belső értékek terén viszont több dolog van amiből nem vagyok hajlandó engedni. Hidd el, ez utóbbi sokkal fontosabb.

24/F

2011. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!