Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a tulajdonságaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a tulajdonságaim?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok rólam??:D :)

-hangulat ember

-bújós

-néha hisztis

-nem vagyok az a nagyon rendmániás,de van hogy rámjön valami és elkezdek takarítani

-a család a mindenem

-szeretek hülyülni

-imádok filmet nézni a barátommal

-nem vagyok az a konyha tündér,de egy két dolgot tudok.:D

-szétszórt vagyok...:/

-és elég pletyis.

kb olyan 15 tulajdonság lehet.Elviselhető határokon belül vagyok még?:D


2011. ápr. 23. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nagyon állatbarát..az eddigi barátaim ezt mindig utálták mert nagyon sok kutyám van és ők ezt valamiért nem bírták elviselni.Ti is így vagytok ezzel?
2011. ápr. 23. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
a bújósat leszámítva, detto :D
2011. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt leszámítva h nincs pasim meg hogy az állatokból elég bőven 1 is, azonkívül én is ilyen vagyok.: DD
2011. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem az állatszeretet nagyon sokat dob.szerintem egy nőnek nem is lehetne szebb tulajdonsága,mint az ha szereti az élőlényeket.a szeszély izgalmassá tesz,a szétszórtág aranyos,az is hogy nem vagy éppen konyhatündér,de a hiszti...hát az nem jó.de amúgy alapjába jó....csak a hiszti-.-na arról szokjál le.

és ne sorold a rossz tulajdonságaid közé az állatbarátságot,mert mint már említettem,ennél vonzóbb tulajdonsága egy embernek,főleg egy nőnek,nem is lehet.:)))

2011. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy a leírtak alapján. A hisztis, meg a pletykás tulajdonságodon próbálj meg változtatni(tudom, ezt könnyű mondani). Az állatszeretetedre pedig tényleg légy büszke, ez egy nagyon szép tulajdonság.
2011. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!