Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap megcsókolom életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megcsókolom életem nőjét, mit tanácsoltok? :)

Figyelt kérdés

Minden jel arra mutat hogy ő is várja és jól fogja fogadni.Az lehet hogy később majd kiderül hogy nem ő életem nője :) De most jelenleg így érzem, méghozzá nagyon!Hatalmas vágy van felé, a társaságára, a közelségére, az érintésére, a csókra vele.

Szeretném ha mindkettőnk számára érzéki, romantikus pillanat lenne! Megvan az elképzelésem, de persze kell hozzá egy tökéletesen megfelelő pillanat.

De nem bánnám ha hallhatnék még tippeket, ötleteket, tapasztalatokat, esetleg fantáziát hogy mivel lehetne még varázslatosabbá tenni a pillanatot.

Köszönöm annak aki segítő szándékkal és jó indulattal válaszol :)



#randi #nő #csók #Varázslatos pillanat
2021. aug. 21. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Moss fogat. És legyen fogad...
2021. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten várjátok, akkor egy kevésbé tökéletesen megfelelő pillanat is megteszi. :)
2021. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Két olyan csók volt az életemben, amit sose felejtek el.

Mindkettőt megelőzte egy csomó várakozás és elfojtás, tehát azért robbant akkorát.

Első esetben nem az volt az első csókunk, mégis akkor azon a randin történt valami, kimentünk sétálni, előre engedett, hátrafordultam és akkor magához rántott és megcsókolt és 3 órán át nem tudtuk abbahagyni.


Második csók másvalakivel egy raktárban volt, 2 éve nem láttam, 1,5 éve nem beszéltünk, mindig azt kaptam a pofámba, hogy nem érez irántam semmit, aztán aznap tudtam, hogy azért jött, hogy lásson, elvesztette a fejét, még az ajtó se volt csukva, magához rántott és megcsókolt, alig bírtam becsukni az ajtót, mert kintről megláthattak, aztán újra megcsókolt, a nyaka köré fontam a karomat, a hajába túrtam és ha nem nyithattak volna ránk bármikor, sose váltunk volna szét.


Na ez az, amit te előre nem tudsz eltervezni, bár mindig tudtam, hogy ilyen lenne, ha egyszer megcsókolna.

2021. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz rá, viselkedj természetesen, ápoltan menj :)
2021. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Tedd be a fogaidat.
2021. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy tanácsot adok nőként: ne a randi végén csókold meg, hogy még sok-sok első csók beleférjen! ;)
2021. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De irigyellek! Nagyon szeretnék én is randizni azzal a férfivel akit szeretek. Nekünk randink soha nem lesz első csókkal, de szívből kívánom hogy nektek minden tökéletes legyen! ❤️
2021. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Általánosan reagálva, mindketten igényesek vagyunk,helyén és rendbe vannak a fogaink,és fogat is mosunk :D Szerintem az ő nevében is elmondható az utóbbi :)

Nem a randi legvégén tervezem a csókot.Egy szebb környezetben,ahol kettesben vagyunk csak.És mikor jön egy egymás szemébe meredős érzéki pillanat :)

Hát azért én parázok is:) De kellemes félelem ez, és nagyon izgalmas is.Kellemes izgatottság van bennem :)

2021. aug. 21. 23:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy ment? :)
2021. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Megtörtént,csak nem pont ahogy megálmodtam :D

Igazából szerettem volna hogyha egy romantikus,meghitt pillanatban történik meg.Kettesben egy szép parkban.Egymásra hangolódva,szépeket mondva,bókolgatva mosolyogva,majd hirtelen komoly fejet vágva végigsimítva az arcát lágyan közben belemerülni a szemeibe,és úgy közelebb hajolni,kicsit kitartani a pillanatot.Majd engedni a kísértésnek.

Ez volt a terv.

Helyette úgy alakult,hogy elkezdett esni az eső,szerencsére hamar abbamaradt...aztán mikor a beszélgetés olyan szakaszába értünk,hogy alkalmas pillanat lett volna rá,próbáltam elindítani a dolgot,mikor egy hajléktalan bácsi odalépett hozzánk és kicsit megzavarta a pillanatot.Nyilván utána már elillant a pillanat varázsa,úgyhogy beszélgettünk tovább.Majd mikor újra eljutottam az elhatározásra,még bele sem kezdtem egy kutya szaladt oda hozzánk,és terelte el a figyelmét rólam :) Itt már azért voltak kételyeim,és aggodalmam a dologgal kapcsolatban.De aztán később eljött az újabb lehetőség a dologra.Igazából az a része sem sikeredett annyira meghittre,mint ahogy megálmodtam.Feszült voltam..és ideges...mint egy kamasz,aki az élete első csókjára készül.Aztán mikor csak pár centire voltunk egymástól,akkor hirtelen megnyugodtam,és úgy kicsit mindketten elvesztünk a pillanatban :) És onnan már ment minden magától,ösztönösen:)

Úgyhogy végül jól sült el,de volt egy kis hiányérzetem:) Mármint csak a helyzet miatt.Lehetett volna közelebbi az elméletben elképzeltekhez.

De összességében siker van,mert volt a csókból is folytatás,és köztünk is van,lesz folytatás :)

2021. aug. 22. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!