Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne álljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne álljon fel miközben megölelem és megcsókolom a lányt akivel most randiztam először? Nem akarom hogy azt higgye hogy valami perverz vagyok

Figyelt kérdés
Végre összejött egy sikeres randi egy lánnyal, a vége fele már fogtuk egymás kezét, sokszor megöleltem és csókolóztunk is. Én még sose csináltam ilyet előtte viszont nagyon zavart hogy közben felállt a farkam. Nagyon ideges voltam miatta, mert nem akartam hogy észrevegye, mert ha észreveszi akkor biztosan nem lesz folytatás. Holnap megint találkozunk, de már előre félek a felálló farkam miatt. Elhiszem hogy nektek ez viccesen hangzik de nekem nagyon kellemetlen a dolog és eddig nagyon jó benyomást tettem a lányra. Nem akarom elrontani. 19/f
2019. jan. 25. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Mért tennél ezzel rossz benyomást? Egy normális lánynak ez inkább imponáló.
2019. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha tetszel neki es van egy cseppnyi esze is, nem fogja zavarni.

Az en ferjemnek is felallt az elso randin, mire en meg jobban odanyomtam a fenekem elotte ulve a motoron. 😀

2019. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Én lányként ezt inkább imponálónak érzem, mintha nem érdekelném.

Egyébként nem értem, a pasik miért paráznak ezen, annyira azért nem feltűnő, max vékony nadrágban, vagy szoros ölelkezés közben.

2019. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Ne viccelj már!!!!

Ha egy lány nem értékeli hogy pusztán a látványától beindulsz akkor ott valami nincs rendben. Csak érdekességképpen, a lányok bugyija sem száraz ilyenkor, max az kevésbé feltűnő. :)

2019. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Minden egészséges férfinak feláll hasonló helyzetben, nem perverzió ez. De ha ennyire izgulsz, meg nem jut elég vér az agyadba az álló farkad miatt, akkor randi előtt verd ki kétszer. Sokkal nyugodtabb és higgadtabb leszel végig. És ha a végén az ágyban köttök ki, akkor sem kell amiatt izgulnod, hogy még a gatya levétele előtt elmégy.
2019. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Na ne már, legalább érzi, tudja, hogy hatással van rád. Legtöbb nő örül neki, hogy ő ilyen hatást tud kiváltani.
2019. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Inkább az ellenkezője lenen a ciki.

Ettől nem leszel perverz, teljesen normális reakció.

2019. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem imponáló, de ez van, mármint normálisnak mondható.
2019. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

40 év múlva a fordítottja fog zavarni.


Hiába írják le sok nőt zavar ez, vagy nem tudnak mit kezdeni vele. Megértem nekem is volt már vele bajom.

Pedig csak a telom nyomta a csajt a zsebemben, és tetszettem is a csajnak mert kikezdett velem utána.

2019. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Természetes, de ha te nem szereted ezt, úgy is ölelheted, hogy a popsid enyhén hátrébb van :)
2019. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!