Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most találkozok másodszorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találkozok másodszorra egy lánnyal, túlzás ha a randi elején megcsókolom?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy csak egyszer találkoztunk élőben, mert ő Bécsben tanul, de facebookon, telón elég sokat beszélgettünk, meg van az egymás közötti vonzalom, már többet tudunk egymásról, mint 10 randi után. Jó tudom, így nem ugyan az, én is sokkal jobban örülnék a személyes találkozóknak. Első randin nem volt csók. Olyan fura lenne ennyi beszélgetés (1,5 hónap) után puszit adni meg sétálni egymás mellet. Vagy szerintetek max egy kis idő után próbálkozzak? Mit gondoltok a kezét megfoghatom, sétálhatunk úgy, vagy az is túlzás, ha még nem járunk?
2015. júl. 29. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az. Nalam ilyenkor szinte mindig szex a vége. Az utolsó ilyen már 2 éve tart. :)
2015. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is úgy taliztunk, hogy kb. 1 hónapot csevegtünk előtte, nagyon fura volt :)

Az első tali végén csókolt meg az utolsó pillanatban :) Egész nap arra vártam, de így volt tökéletes.


Szerintem a randi végén csókold meg! Vagy vidd el valami nagyon szép romantikus helyre (nem étteremre, mozira gondolok, hanem valami kilátóba megnézni a naplementét) és pl. ott :)


Sok sikert ;)

2015. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem túlzás lenne, 2. randi végén csókold meg inkább, ha jól telt a randi.

L20

2015. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmikepp ne az elejen, az nagyon gaz.


A randi vegen viszont igen. En mindig a randik vegen vartam, hogy a fiu megcsokoljon, es amelyik nem tette, abba megjobban belezugtam es alig vartam a legkozelebbi randit.

2015. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a kéz megfogása? Kéz a kézben sétálás a mehet? Vagy azt is hanyagoljam?
2015. júl. 29. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem azt mindenképp csók után csak. Ha nem jártok, akkor túlzás igen. Lehet, hogy zavarná is...
2015. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!