Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlzás szakítani egy elhebrenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás szakítani egy elhebrencskedett randi miatt?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy építő, normális választ írjon, de természetesen kíváncsian várom mindenki véleményét.


Felnőttek vagyunk, nemrég ismerkedtünk meg, kb 3 hete. Nagyon jól sikerült az első randi is, a hölgy ugyan a szexszel vár még, de mivel sok más volt már, mindketten megállapítottuk, hogy a kémia nagyon működik közöttünk.És a lelki kapcsolat is. Tényleg. Amióta szingli vagyok (két éve) és sok nővel próbáltam komoly kapcsolatot, ő volt az első, akinél éreztem egy kölcsönös dolgot. Egészen mostanáig.

Elvált, van egy fia, vele utazik nyaralni, ezt már korábban lekötötte, minthogy megismertük egymást. Sajnálta is, de mondtam neki, hogy ne problémázzon, inkább érezze jól magát stb és én megvárom.

Aztán történt hogy csütörtökön megbeszéltük, hogy vasárnap találkozunk, pénteken ráírtam, hog ymi újság hogy van. Két napig semmit nem írt, de mivel eljött a megbeszélt randi ideje, így rákérdeztem.

Lényeg, hogy leírta, hogy "vagyok, csak nagyon összevissza, meg így a csajok (barátnői) meg úgy a gyerekek, meg szülinap meg stb, de nyugi nincs semmi baj stb stb"


Nem baj ha elmarad a randi, de szólhatna, írhatna.


Én nem keresem azóta sem, mert ezzel engem megbántott.


Kérdés: jogosan érzem magam megbántva, vagy túlzok?

Nincs igazam abban, hogyha közbejön valami, akkor lehet szólni? Különösen ma a viber és egyéb lehetőségek korában?



2015. júl. 13. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Különösen hogy a második randin két vállra fektetett, hogy komoylan gondolom-e, mert ő nem akar csalódni és csak komoly kapcsolatot akar- Hát látom :/
2015. júl. 13. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kicsit eltúlzod. Abban igazad van, hogy szólhatott volna. Én megmondanám ezt neki, hogy nem gond, ha nem ér rá, csak máskor szóljon, ennyi. Adnék neki még egy esélyt, és ha rendszeres, akkor elgondolkodnék, hogy lehet-e rá számítani, lehet-e adni a szavára.
2015. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

gyereke van hagyd a fenébe soha nem lehetsz nála az első

(persze az állatvilágban az új hím kinyírja a nőstény régi kölykeit de gondolom ez nálad nem opció)

2015. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, de így az elején ilyen húzás elég megbízhatatlan ember látszatát kelti.


Egy gyerek alapvetően nem probléma, viszont aki gyerekkel ilyen szeleburdi, hááát, nem szerencsés, de hát neked kell döntened.


Én amúgy sokáig azt gondoltam, a gyerekes nő tuti, mert egy gyerekes nő már biztos, hogy felelősségteljes és érett gondolkodású.

Ezt a teóriát addig tartogattam, ameddig nem volt ilyen kapcsolatom, ott az egészet kikapáltam egy az egyben.

2015. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg minden összejött neki, és elfelejtette, hogy aznapra beszéltétek meg. Aztán látta az üzenetedet, és akkor esett le neki. Ha többször előfordul akkor jogos, de azért ennyi miatt nem feltétlenül kell ennyire kiakadni meg mindent belelátni.
2015. aug. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!