Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után nyomulás ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után nyomulás ha minden nap írok rá facebookon? 20/F

Figyelt kérdés
Elmentünk randira egy kávézóba, talán meg is volt közöttünk a szikra, csak ő most elutazott nyaralni. Ha írok rá, visszaír és jókat beszélgetünk, de nem nyomulás ez, hogy mindig én írok rá?

2015. júl. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
hát azért ne mindne nap írj mert az nyomulás.
2015. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rá mindig te, mert hozzászokik.:D Ha érdekled ő is keresni fog, ebből legalább tudod érdeklődik-e irántad is is vagy csak te.
2015. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megy a zöld pacsi :)

Nekem is furcsa, hogy ő nem nagyon ír rám, amiből simán arra következtethetnék, hogy nem érdeklem, de viszont már órákat végigdumáltunk az elmúlt napokban tök jó hangulatban, szóval értitek :)

2015. júl. 8. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is van egy pasi,aki mindennap rám ír. Nem jó olyan szempontból,hogy elvész a "vadász ösztön". Úgy érzem,hogy nagyon kellek neki,és emiatt egy kicsit kevésbé érdekessé válik számomra.

Viszont az jó jel,hogy sokat beszélgettek! ;) 18l

2015. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem régimódi felfogású, azt várja, hogy a fiú kezdeményezzen mindig. A helyedben legközelebb tennék rá célzást, hogy örülnék, ha keresne. Pl. Ha van kedved dumcsizni, nyugodtan írj rám, nagyon örülnék.
2015. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Azt jól csinálod hogy te írsz neki. Ő nő te meg férfi. Tetszik nem tetszik, te kezdeményezel.


2. Ne írj minden nap. Ne aggódj, akkor is emlékezni fog még rád ha kihagysz egy napot. Volt barátnőm, akivel az ismerkedési fázisban 6 napig nem beszéltünk, aztán mégis összejöttünk. Hagyj ki mindig 1-2 napot 2 beszélgetés között. Érezze a hiányodat.


21/F

2015. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NE írj minden egyes nap, túlságosan nyomulsz akkor
2015. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!