Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne álljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne álljon fel miközben megölelem és megcsókolom a lányt akivel most randiztam először? Nem akarom hogy azt higgye hogy valami perverz vagyok

Figyelt kérdés
Végre összejött egy sikeres randi egy lánnyal, a vége fele már fogtuk egymás kezét, sokszor megöleltem és csókolóztunk is. Én még sose csináltam ilyet előtte viszont nagyon zavart hogy közben felállt a farkam. Nagyon ideges voltam miatta, mert nem akartam hogy észrevegye, mert ha észreveszi akkor biztosan nem lesz folytatás. Holnap megint találkozunk, de már előre félek a felálló farkam miatt. Elhiszem hogy nektek ez viccesen hangzik de nekem nagyon kellemetlen a dolog és eddig nagyon jó benyomást tettem a lányra. Nem akarom elrontani. 19/f
2019. jan. 25. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem teljesen ok, hogy kemény a farkas. Az lenne fura, ha nem. Működik a kémia, örülj neki és vizionáld, hogy becsusszan a meleg, nedves, szűk, lüktető vaginába ez a répa.
2019. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Az én barátom mikor randi közben megölelt még direkt hozzám is simult. Furcsa volt kicsit, de nem különösebben zavart, talán kissé imponáló is volt. 😅
2019. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Általában nekem is tetszett mindig, ha egy ölelkezéssel ezt váltottam ki valakiből:)

2019. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor randi előtt "fesztelenítsd".
2019. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig ez inkább izgi :D nekem az volt a kedvenc részem mikor felállt neki az első pár randin. De ő csók közben el is élvezett. :D lehet én vagyok a beteg, de nekem nagyon bejött, tökre felizgatott vele. É

Ö meg csak ült és szomorúan csóválta a fejét... XD iszonyat édes volt.


Hogy mit csinálj? Semmit, ez természetes. Ő utólag elmesélte hogy volt hogy 4-5alsógatyát egymásra vett de nem segített rajta

2019. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Normálisnak normális dolog, természetes reakció és ebből a szempontból tényleg nincsen vele semmi baj. Ugyanakkor én mondjuk nem értek egyet azzal, hogy ez imponáló stb., legalábbis szerintem nem mindenkinek. Igen, ez tényleg jó érzés, izgató, szexi és én is szeretem, ha a párom hozzámsimul stb.. De az első randikon, ismerkedés alatt egy olyan embertől, akit még csak éppen megismertem....nekem az minden csak nem imponáló, inkább túlzás és nyomulós, ízlestelen. Attól sem esek hátra, ha valakinek feláll tőlem, mert valószínűnek tartom, hogy rajtam kívül még millió másik nő is hasonló reakciókat válltana ki belőle... Szóval nem kell miatta szégyenkezni és semmi ilyesmi, de azért nem feltétlenül kell ezt erőltetni, hozzányomni stb., mert nem biztos, hogy az a lány is vevő rá. Ezt neked kell tudnod, hogy milyen típus és hogyan reagál rá.
2019. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne dörgöld hozzá látványosan :D


Nőként imponáló ha véletlen észreveszed, hogy a másik élvezi a társaságod.

2019. jan. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!