Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen 'események' után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 'események' után van esély arra, hogy ha megcsókolom akkor nem dob el magától, tehát ergo bejövök neki?

Figyelt kérdés

pl. volt kézenfogva sétálás a városban, de valami olyasmit mondott, hogy baráti :D hát ilyen nemigen van szerintem...


aztán ha mondja h jó velem meg stb...??? szóval mik azok amik szerint nem koppannék? mert ez lutri...


2014. okt. 13. 15:22
 1/7 October15 ***** válasza:
És mi van ha koppansz ?:D Ki nem .. le jó magasról? Amúgy meg ne haragudj, de nem úgy szokás megtudni, hogy bejössz-e a másiknak, hogy random le smárolod.. [és az, hogy nekem 8.os táborba bejött az puszta véletlen XD] már csak azért se mert a BTK nem egészen pártolja.. :D
2014. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vannak jelei hogy bejövök neki, de annyira ingadozik a viselkedése velem szemben, hogy mindig elbizonytalanodom... nem tudom hogy mi van :)
2014. okt. 13. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább beszélgess vele erről! :)
2014. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem fogja nagyon nyomulásnak venni?
2014. okt. 13. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel kihangsúlyozta, hogy baráti, ezért lehet, hogy nem akar tőled semmit vagy még nem úgy áll hozzá. L
2014. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beliiimraktad a stresszt, moreee :DDD
2014. okt. 13. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

önbizalom,önbizalom,önbizalom!! :)

3-as vagyok :)

ne félj megnyilvánúlni!!

2014. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!