Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már ronda párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ronda párod?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan aki általánosságban rondának számít de neked belefért vagy valami miatt még jobban is tetszett.

De olyan hogy kapcsolat volt, nem egyéjszakás.



2021. aug. 13. 15:23
1 2
 11/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de biztos volt, akinek valamelyik nem tetszett.
2021. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ma 16:35 Magas vékony?Hmmm...itt találkoztatok először a gyakorin?
2021. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Az én párom túl súlyos. KB 20 kg-al van több rajta. Kicsit nagy a feje,es az orra alatt el lehetne szívni egy százas multit.... De életembe nem szerettem így senkit. Odáig vagyok érte. Soha nem gondoltam hogy ennyire külsőleg nem hozzám illő szerelmem lesz. Ismerettségi körömben egy nagyon szép nőnek tartanak. Ki is van akadva mindenki. De annyira imádom a személyiségét. Mellette élek. Udvarol, figyelmes, kimutatja az érzéseit. Nem cserélném le egy helyes pasira. A kigyurt nők bálványai meg vannak pukkadva, hogy ez a fiu a mindenem.
2021. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a ronda pár...:DDD
2021. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

aug. 18. 22:48

Na az gaz ha csak voltál! :D

2021. aug. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
2. Mi van, te vagy Mr. Pontozzatok fel? Annyi baromságot vagyis 10 filléres okosságot összehordtál, hogy beállhatnál szabó petike mellé! Fázol? Öltözz fel... Köszi, okosabbak lettünk.
2021. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, a legelső barátom 14 évesen. Ő jóval idősebb volt nálam, 21 volt. (Igen, tudom, durva.) Neki még sárgák és lepedékesek is voltak a fogai, és büdi is volt a szája. Nagyon örülök, hogy anno szakítottunk, mert ő tényleg az a kategória volt, akivel nem szívesen mutatkoznál együtt az utcán. :D
2021. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Annyi ronda férfit szoktam látni szép nővel nap mint nap. Nem lepett meg a szavazás eredménye.
2021. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Én meg alig látok csinos nőket. Nem, nem, az átlag nők egyáltalán nem csinosak, se nem néznek ki jól testre.
2021. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!