Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az Internet korszak előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

Az Internet korszak előtt is ekkora volt a nők egója, vagy csak most van ilyen tébolyda, hogy a kövér ronda nőkből is királylányt csináltak a netes udvarlók?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, azok a régi szép idők, amikor csak a férfiaknak lehetett túl nagy egója :D
2020. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Na most én ezt a baromságot több szempontból sem értem. Ha valaki elvileg ronda és kövér de mégis ezer meg egy udvarlója van akkor nem lehet, hogy amúgy baromi jó nő? Ha meg nem az akkor véletlenül nem azokkal a semmirevaló, igénytelen palikkal van a gond akiknek mindegy csak lyuk legyen? És ők esetleg nem gondolják, hogy pont emiatt nem kellenek a kutyának sem?
2020. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom de legalább nem ment mindenhol a férfi nyígás arról, hogy dögöljön meg az összes nő, mert nem engedik hogy beléjük rakjátok a farkatokat.
2020. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy még a "kövér és ronda" nőknek sem kellesz, és ez annyira felháborít, hogy idejöttél panaszkodni?
2020. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem, a kövér ronda nő nem jó nő..csak annyira nagy a kiéhezettség férfi oldalon hogy sokaknak már az is teljesen megfelelő...


Nagyon durva a helyzet.

2020. jún. 10. 13:48
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, hallottad már azt, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok?

Azért, mert számodra nem jönnek be a kövér nők, attól még másnak bejöhetnek.


Vékony sportos, egészségtudatos nőként én elvárom, hogy a férfi is ilyen életvitelt folytasson. Párom ilyen, úgyhogy ez nem nagy elvárás ezek szerint.


És csak úgy megjegyzem, hazánk Európa legelhízottabb országa. Sok férfi is nagyon elhízott.

2020. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Azért jönnek be nekik a kövér nők mert éhes a makk....
2020. jún. 10. 14:07
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden ember pontosan ugyanúgy gondolkodik, mint te és pontosan ugyanaz az ízlése, mint neked :D Kicsit se vagy arrogáns, ugyan dehogy :D
2020. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
És régen nem volt kiéhezettség? Akkor a nők dugtak fűvel-fával? Ja, az se jó, mert akkor ribik. Régen hónapokig kellett udvarolni egy lánynak, hogy a közelébe férkőzz. Még régebben meg feleségül kellett venned, hogy szexelhess vele. Akkor nem voltak kiéhezettek a pasik?
2020. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem dugtak fűvel fával, de akkor a helyi férfiakból választhattak leginkább. Ma a királány felmegy az Internetre és az egész világ macsóit kapja az arcába.
2020. jún. 10. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!