Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez már nem tébolyd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már nem tébolyda szerű állapot hogy az internet miatt ma már csak akkor nem udvarolnak a nőknek mikor alszanak?

Figyelt kérdés

dübörög az internet, kattognak a telefonok, folyamatosan zúg egész nap a nyáladzás a nőknek.


az egójuk a csillagos egekben, filléres nők, milliós elvárások.


fiatal srácok tömegei pedig maszturbálnak, mert nincs más.


kíméletlen harc megy a szexért, a világ legtúlértékeltebb dolgáéért.


volt valaha ilyen durva?


2017. okt. 11. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

pánik, rettegés, félelem, antikrisztus

fusson ki merre lát

mindmeghalunk

p*na

Kihagytam valamit?

2017. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az, de neked miért kell ezzel foglalkozni?

Tény amit írtál, nekem is van olyan nő ismerősöm aki regisztrált az arcoskönyvbe, kapcsolat státuszába megjelölte a valóságot, azaz hogy elvált, azóta naponta keresik meg tucatjával kanosabbnál kanosabb fickók.

Nem tud eltelni úgy 5 perc hogy ne kuvikkolna, csattogna plintyogna a telefonja, új üzenet, új ajánlat, új csevegés stb stb.

De ez az ő dolga, ő választása, nyilván ha ez nem lenne jó neki, megszüntetné a fiókját, kikapcsolná a netet a telefonon, stbstb.

De engem ez miért zavarjon?

Komolyabban olyanokkal ismerkedem, akik rám figyelnek ha velem vannak, illetve hasonlóképpen gondolkodnak mint én arról hogy az online világot milyen mértékben engedik be az életükbe.

2017. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"filléres nők, milliós elvárások"


Eeez mekkora duma, nagyon ül :D Ha nem haragszol, ezt lopom és dalszövegbe foglalom :D

2017. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.


Aztán amikor egy kapcsolatban helyt kell állni kiderül melyik nő normális.

2017. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tény, hogy hamarabb hozok össze egy jól Fizetõ munkát a vállalkozásomnak, mint bármilyen fiatal lányt szexre.

És akkor még nem is vagyok egy csúnya és csóró krapek.

De a fiatal csajok 34 évesen is lesz..rnak.

2017. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül passzívak és érdektelenek a mai lányok és nõk.
2017. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet az is az oka hogy mindenki a legaszebb, legjobb lányt/fiút akarja csak, és így rengetegen maradnak hoppon. Vagy ez nem reális?

Amúgy egyetértek. Óriásit változott, torzult a világ az iternetnek hála.

2017. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-essel értek egyet. nekem is elég fura arcberendezésem lehet, mert általában valamiért cikizni kezdenek a hivatalos "menő gyerekek" anno a suliban régen. nem vagyok bányarém, de nem is egy fotó modell.

későn érő is voltam, eléggé elhanyagoltam a pasizást, bulizást, de aztán belehúztam és most van vőlegényem, háztartást vezetek, normális kapcsolatunk van.

uh. nem kell mindig a legcsiriviribb csajt/pasit felszedni, lehet egy csendes, szerény emberrel többre menne akárki.

29/N

2017. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiméletlen harc megy, hogy a halálfélelmüket elnyomják, te meg csak azt látod, hogy harcolnak a szexért a best pussyért.
2017. okt. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, az, emiatt akár le is állhatnátok a folyamatos seggnyalással és talán az önbizalmunk se lenne az egekben.
2017. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!