Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baljós jel, ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baljós jel, ha egy csajnak Facebookon több sráccal is van közös képe?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy csaj akivel most Facebookon beszélgetek. Viszont nem tudom eldönteni, hogy van e vkije, mert nincs kint a családi állapota meg több sráccal van közös képe.


Erről merjek vmit feltételezni?

Csak mert nem akarok a ,,haverja" vagy a ,,száraz barátja" lenni.



2017. aug. 4. 22:04
 1/3 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, hogy valaki k#rva-e, vagy sem. Sőt, a sunnyogók leginkább titokban tartani szeretik, mintsem reklámozzák. Néhány szelfi alapján ne következtess "szélsőségességre".
2017. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Nekem nagyon sok a fiú barátom (az érdeklődési köröm miatt inkább az ő társaságukat élvezem, meg úgy amúgy is jobban kijövünk), csak azok maradtak barátok, akik tényleg azok, és nem mozdultak sosem rám, nem azért haverkodtak, hogy felszedjenek, nem is kezelnek úgy, mint egy olyan csajt, akinél be akarnak vágódni (mikor megismerkedtünk, párral volt ilyen randizós kísérlet, de ha érezném, hogy így tekintenek még rám most is, nem tartanám velük a kapcsolatot), egymást piszkáljuk, egymást segítjük, haverok vagyunk. És sok képen úgy vagyok velük, hogy átkarolnak, vagy összeér a fejünk, vagy úgy festünk, mint egy cuki párocska, de nem jelent semmit. A mostani profilomon nincsenek (még) ilyen képek, a régin halomszám volt, elég kevés lány mellett. Ha volt barátom, akkor kerültem az ilyen képeket, és egy kicsit próbáltam úgy állni, hogy ne kombináljon az ismerőseink között sem senki, meg ne kezdje el a srácot sajnálni, hogy milyen ribi a barátnője (meg általában hívtam mindig magammal, hogy ott legyen és lássa, minden oké).


FZ-ba az kerül, aki hagyja, nem leszel a barátja, ha nem hagyod, és ha nem jön össze, nem próbálkozol pitizéssel. Én már észreveszem az ilyesmit, és nem szoktam hagyni, sok lány szereti, ha a pasik körülugrálják úgy, hogy amúgy egyiktől sem akar semmit.


Annyit megjegyeznék, hogy nekem sok esetben ok nélkül féltékenyek voltak erre. Az aktuális barátomnak mindig bemutattam őket, elmeséltem, hogy hogyan alakult ez így, meg minden, meg mit jelent mellettem barátnak lenni, látszólag meg is értette, viszont a puszta tény miatt, hogy ők fiúk, nagyon ment a játszmázás, az érzelmi zsarolás, volt, aki el akart tiltani tőlük... Csak annyit kérek a lány nevében is, hogy ne gyártsatok problémát, mert a gyanakvástól meg a hisztitől én is a falra tudok mászni és otthagyom az illetőt, ha csak lehúz ezzel a hülyeségével. Ismerkedős időszakban, mikor semmit sem érzek iránta és pont, hogy arra kellene gyúrni, hogy jól érezzük magunkat drámázás helyett, pláne.

21L

2017. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is toleráns vagyok, ha a csaj elakar hagyni vagy megakar csalni az egyikkel, akkor azt így is, úgy is megteszi.


Csak sajnos volt nem rég egy lány barátom akit a féltékeny pasija miatt vesztettem el, konkrétan eltiltotta tőlem és az összes többi fiú haverjától. Neki is vtak közös képei Facebookon, a hapi leszedette ezeket a képeket és kötelezte arra, hogy Vele legyenek közös képei csak.


Jó, mondjuk ettől a csajtól azért én többet akarok mint barátság ;)

Csak itt ezen az oldalon is írtak nagyon sok rosszat erről a sztorimról és eléggé félek az emberektől most már :/

2017. aug. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!