Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne hogy a barátnötök egy ideje más sráccal ír facebookon?

Figyelt kérdés
eddig titkolva mégsincs benne semmi "komoly"
2014. febr. 10. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összecsukott tenyérrel pofon.
2014. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pofánverném.

Dehogy elne hidd :D. Ha nincs benne megcsalásra utaló jel akkor nemérdekelne.

2014. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
összejönnék a sráccal titokban
2014. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig így kezdődik. Készülj fel arra, hogy hamarosan kiadja az utad, kb ilyen szöveggel: "Nagyon helyes vagy, és szeretlek, de most nincs szükségem senkire, kell nekem az egyedüllét, mert kiégtem..."


És másnap már mással b*szik. Ha van egy kis eszed akkor beelőzöd. És máskor keress gerinces példányokat, ne csúszómászókat.

2014. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis féreg bnőd és tuti,h másfelé kacsingat a r*banca
2014. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként közel 3 éves kapcsolat,ilyenre még nem volt példa. Az üzeneteket nem láthattam...
2014. febr. 10. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha 3 éves kapcsolat, akkor bizony az előzőeknek van igazuk. Engem mondjuk már úgy másfél-két év alatt megunt. Én is szakítanék vele, mielőtt még több energiát és érzelmet fektetsz belé.
2014. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!