Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az Internet korszak előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

Az Internet korszak előtt is ekkora volt a nők egója, vagy csak most van ilyen tébolyda, hogy a kövér ronda nőkből is királylányt csináltak a netes udvarlók?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 13:40
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki hogy ilyen gyorsan kiismertél kisasszony.


Egyébként egy hűséges, érzéki, szerető, kedves, humoros, intelligens férfi vagyok.


Csak tudod ezek a dolgok semmit se érnek ha mellette előnytelen a külsőm.


DE én soha többé nem fogom nektek bizonygatni hogy miért vagyok jó vásár.

2020. jún. 10. 14:58
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy nincs nőd, mikor ahogy olvasom, hogy milyen remek férfi vagy, úgy elkocsonyásodott a térdem, hogy gipszbe kellett krni azonnal...
2020. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
19%

Itt a kérdezőnek egyetlen dologban van igaza: amit a #10-ben írt.

Kitágult a világ, sok férfi van a nők szeme előtt, és ezért úgy érzik, hogy magasabbra tehetik a lécet.

Közben meg nem, mert ezek a férfiak nem elérhetőek a számukra, de ehhez kell pár évtized, mire rájönnek.


Mindegy.

Amúgy régen is így volt, mióta létezik tv készülék.

Előtte meg úgy volt, ahogy a kérdező mondta: a helyi kínálatból lehetett választani.


Ezzel együtt: kérdező, csinálj valamit magaddal, mert így még guminőt se fogsz kapni!

2020. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahahah hűséges, érzéki, szerető, kedves, humoros, intelligens, álmaidban esetleg. Azért kemény lehet ennyire torz önképpel élni.
2020. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a válaszaidból pont nem a kedvesség sugárzik.

El tudom képzelni, hogy te "mennyire lehetsz kedves".

2020. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
18%
Azért azon én is jót röhögtem hogy az a kislány oktatja itt az embereket, aki egy egyből egy nyugati férfi ölébe ül bele.
2020. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%

Miért hiszitek, hogy a senki, csúf férfiak bókjai felnyomják az egót? Semmit nem jelent. Nekem mondjuk RuPaul sokkal többet tett az önbizalmamért, mint egy akárki Béla.


Megfordítom: neked növelné az önbizalmad, ha anyukád barátnői mondanák, milyen jó pasi vagy?

2020. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
20%

"Megfordítom: neked növelné az önbizalmad, ha anyukád barátnői mondanák, milyen jó pasi vagy?"


Igen.

2020. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Akkor ez megmagyarázza a sok Boborjánnak honnan van akkora arca. Nekem konkrétan önbizalomcsökkentő a ronda pasik figyelme, mert olyan, mintha egy szinten lennék velük.
2020. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Remélem a belső tulajdonságaid terén az önismereted rendben van, mert akkor nincs veszett ügy, nem vagy selejt.

Az előnytelen külsőben sem hiszek, csak ne az aktuálisan ideálizált, tökéletes, 10/10-es, erőltetten kreált szinthez mérjük.

Lesz valaki akinek te leszel a legjobb vásár.

Ha nincs párkapcsolatod annak más oka van. Nem kell mindent a csajok nagy igényére fogni. Talán az összes kommunikációs eszköztáraddal a frusztrációdat közvetíted, ez üt át a megjelenéseden is, ettől leszel kevésbé vonzó.

2020. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!