Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az Internet korszak előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

Az Internet korszak előtt is ekkora volt a nők egója, vagy csak most van ilyen tébolyda, hogy a kövér ronda nőkből is királylányt csináltak a netes udvarlók?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 13:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem az interneten kéne ismerkedned, ha ennyire nem megy.

Én például kimentem Hollandiába egy nyelvtanfolyamra és ott ismertem meg a jelenlegi barátomat, akihez ki is költöztem. Mindketten kifejezetten ügyelünk az alakunkra, és akinek így tesz, annak az a minimum elvárása, hogy a leendő partnere is így tegyen.

A nagymamám fiatalkorában kifejezetten szép volt, már ő se jött össze bárkivel, mert "éhes volt a makk". Ha az internetre fogod a sikertelenséged, akkor meg is érdemled azt.

Ha neked csak szexre kellene egy nő, miért állna le veled bárki is? Egy kövér nő is lehet annyira igényes, hogy ne elégedjen meg például veled.

22/L

2020. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
És azt megmondanád, hogy ha a nők nagy része kaphat macsó, normális, értelmes férfit akkor mégis miért kellene leállnia szerencsétlen lúzerekkel akiknek mindegy csak lyuk legyen? Ez van, amíg ennyi normális férfiből tudnak válogatni addig nem fog nekik kelleni a selejt. Semmilyen normális ember nem jön össze olyannal akihez nem vonzódik vagy nem felel meg neki. Ha hozzád senki nem vonzódik és ennyire az elvárható minimumot se tudod hozni az nem a nők hibája.
2020. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Rinyálás helyett inkább saját magad fejlesztésével, jobbá tételével kéne foglalkoznod. Mi közöd neked ahhoz, hogy ki kivel jön össze és kinek milyen az ízlése?
2020. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"Én például kimentem Hollandiába egy nyelvtanfolyamra és ott ismertem meg a jelenlegi barátomat, akihez ki is költöztem. "


Nagy szerelem lehet!:D Haha. Ez is egy gond hogy a nyugati férfiak szívják innen ki a nőket.


Te mit csináltál? Beleültél a készbe, egy nyugati férfi jólétébe.

2020. jún. 10. 14:36
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem az interneten kéne ismerkedned ha ennyire nem megy, menj ki Hollandiába egy nyelvtanfolyamra te is, az bizonyára minden szempontból egyszerűbb. Ez mekkora. :DDD
2020. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ba.meg ilyen irigy rosszindulatú ember elől nem is kérdés, hogy világgá futnak a nők. Mondd, h csak trollkodsz nem vagy ennyire egyszerű :)
2020. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, tudnál írni mondjuk tíz okot arra, hogy miért lenne érdemes összejönnie veled egy nőnek?
2020. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17: te magadnál vagy? házaljak itt magammal?

Ez a női agy, miért érdemes.... haszonlesők....

2020. jún. 10. 14:52
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nem házalásról van szó, hanem önismeretről. Mert úgy tűnik, hogy eddig csak elvárni és lenézni tudsz másokat, ellenben te magad semmit nem tudsz nyújtani, és itt nem anyagiakról írok.


Én gondolkozás nélkül harminc, ha nem több okot is le tudnék írni, amiért imádom a barátomat, többek közt olyanokat, hogy "mert szerető társ", "ő is imádja a színház világát", stb, úgyse érdekel.


Átfogalmazom neked. Tíz jellembeli tulajdonságot tudnál írni, ami miatt érdemes lennél bármilyen nőnek partnernek?

2020. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Na itt is a válasz, úgy néz ki elemében van a fiú, megint kitett egy kérdést https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!