Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó ronda lánynak is van barátja vagy volt már legalább egy, de egy csomó átlagos fiúnak meg még sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Én ezen úgy meglepődtem, pedig így van a környezetemben, ha végig nézek. Kb. alig van fiú ismerősöm, akinek lenne most barátnője, de például a csoportomban is van kb. 3-4 igazánnagy asszonyos nőszemély, akiknek van pasija, sőt a egyikőjüknek már gyereke is. Most nem tudom mi leeht az oka, mert vagy az van, hogy a lányok magasabbra teszik azt a bizonyos lécet és élből elküldik a sok átlagos külsejű srácot vagy a fiúk várnak a jó csajokra és nem adják lejjebb, esetleg mindkettő. De akkor is fura, hogy még a legcsúnyábbnak tartott lányok is elkelnek, míg az átlagos pasik nagy része a kutyána se kell. Csak nekem fura ez? :D

Meg azt is megfigyeltem, hogy a nagydarab kövér lányoknak hatalmas egója van, na meg szája, persze van rendes is, de többnyire nagyon el vannak szállva önbizalomban is fura mód. Lehet azért, mert még őket is szeretik a fiúk, míg az átlagos és csúnya srácok meg inább önbizalomhiányosak azért, mert nem kellenek a lányoknak.


2012. dec. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem mernek kezdeményezni.
2012. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre az a válasz hogy a p*na körül forog a világ:D
2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert abban a korosztályban több a fiú, ennyire egyszerű.
2012. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért, az átlagos vagy csúnya lányok mind topmodell srácokkal járnak? Ugye, hogy nem...Nyilván nekik átlagos körüli pasijuk van, és itt meg is dőlt a szánalmas kis elméleted...
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

A kérdezőnek kicsi az élet tapasztalata vagy nagyon kevés emberrel talákozott.

Mind a két nemben, kinézettől függetlenül, egyre több az olyan aki a szüleinél lakik és nincs barátja/barátnője, sőt egyre több a 30 és 40 közötti szülőknél lakó szűz. A jelenséget angolok figyelték meg nem rég, de úgy néz ki világ jelenség. Az emberek egyre kevésbé tanulják meg a szociális érintkezést, és ez lesz a következménye.

2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak a muff ad erőt és mindent lebíró akaratot:)
2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4es válasz egy baromság,az 5ösnek már van vmi fogalma róla.Különben osztom a véleményed kérdező.
2012. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!