Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amikor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor még én voltam 15-16 éves, akkor egy csomó jó kiscsajnak bejöttem, most meg a mai tinik igényei az egekben vannak?

Figyelt kérdés

Például a mai tini lányoknál a fullosan öltözött, páwa srácok, az agyonszolizott barna legények tarolnak.

Én 15 évesen egy félénk, egyszerű srác voltam, szegény öltözetben és mégis volt, hogy rám mosolygott egy szép lány vagy érdeklődött felőlem van-e barátnőm, esetleg még le is szólítottak, hogy tetszem a barátnőjüknek például.

A mai tini lányok meg tuti röhögnének rajtam, akkora igényeik lettek vagy csak én látom így?



2012. dec. 13. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Változik a világ és vele a korosztályok is.
2012. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor talán ideje lenne túl lépned a tini lányokon, nem? nem hozzád valók már, és te sem hozzájuk
2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tsz-tag ***** válasza:
változnak az idők barátom...ezek meg nem legények hanem kirakatk.csögök.Én pl soha senkinek nem jöttem be...nagynehezen lett bnőm és olyan érzésem van hogy mintha ilyenkor nyitnának felém olyan lányok akikről álmodni sem mertem...
2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pár hete visszamentem a középiskolába és szinte körülrajongtak. pedig egyáltalán nem vagyok az a csőgatyás homo típus
2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a válaszok: '' Én útálom a páwákat, blablabla'', de közben a Facebook borítóképén meg tuti, hogy egy páwa gyerek van...
2012. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen a világ...

bár a gaz kiírja a virágot de attól még teremterem terem. köhhöm attól még teremhet sivatag közepén rózsa.

Szóval van még remény. Meg előbb utóbb megjön a lányok esze - egy részének - és idősebb korukra megnormalizálódnak (hmm létezik ilyen szó? O.o)

2012. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tsz-tag ***** válasza:
amúgy pontosan mi a sz.r ez a páwa?
2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.....én teletetovált, kopasz vagyok, katonai cuccokban (csak azért írom, h lásd, elég messze esek mind a divatos, mind a páva kategóriától, felfogásomban is egyszerű normál átlag ember vagyok, sem flegma, sem nagyképű, sem nagymenő, semmi ilyesmi), de ha bemegyek tizenéves gimis lányok közé akkor 10-ből 8-al azt csinálhatnék amit akarok...nem nagyképűségből írom ezt, ezek csak tények, ezt egy nézésből meg tudod mondani....



de amúgy bizonyos mértékben igazad van, hülye álomképük/ideáljuk van a mai tinilányoknak, viszont ne felejtsd el, hogy ők elsősorban még éretlen, fiatal lányok, akiknek nincs kialakult én- és világképük, tehát az egy dolog hogy mit mondanak, de ha elég jó a megjelenésed és nézel ki valahogy, akkor bármilyen stílusú lehetsz, meg tudod őket szerezni!


de az a válaszoló sem írt hülyeséget, aki azt írta, h ne foglalkozz a tinilányokkal! sztem sem éri meg! kalandnak OK, de hosszú távra kevés van, amelyikkel tervezhetsz (a legtöbbel nem igazán, nagyon ritka és üdítő kivétel, amelyikkel igen), szóval sztem is inkább keresgélj a 20 fölötti korosztályban

2012. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem annak idején is leszartak a csajok és ma sem sokkal könnyebb a helyzetem!
2012. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó világ, változó korosztályok. Manapság egy lánynak ezek kellenek, hogy szóba álljanak vkivel:


- Jól nézzen ki,

- Jól öltözzön

- Az sem árt ha látszik rajtad, hogy pénznek nem vagy a szűkében

- Jó dumája legyen

- Sok barátja


Ha vmelyik hiányzik akkor még van kicsi esélyed, de ha több pontnak nem felelsz meg, akkor sz*rba se vesznek. Tapasztalat...


18/F

2012. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!