Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már ronda párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ronda párod?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan aki általánosságban rondának számít de neked belefért vagy valami miatt még jobban is tetszett.

De olyan hogy kapcsolat volt, nem egyéjszakás.



2021. aug. 13. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, volt már ronda párom.
Férfi vagyok, volt már ronda párom.
Nem volt ilyenre példa.
72 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
sose kérdeztem meg az utca emberét, hogy a párom szép e vagy sem. Nekem tetszett.
2021. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Ma ilyen "ronda vagyok" dömping van. Definiáljátok már ezt a ronda dolgot mert kezd unalmassá válni.


Kövér vagy? Fogyj le és pattintsd ki magad.

Kopaszodsz? Vállald fel, nullással ess neki aztán go go go (ne rinyálj, én is kopaszon veretem)

Szar az öltözéked? Szedd már össze magad.

Nem adatott kiváló szakáll genetika? Ne erőltesd, én sem teszem.


Még száz dolgot írhatnék, de a lényeg a csapnivaló önbizalmatok felépítése és a rinyálás helyett a felelősségvállalás. Ez működik, a kifogáskereső "ronda vagyok, ez az oka mindennek" pedig, minő meglepő, nem old meg semmit.

2021. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
#2, szerinted csak férfi lehet ronda? Vagy a nőknek mit tanácsolsz?
2021. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
#3 kozmetikus, fodrász, szép ruha, kis sport és kész is.
2021. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, volt már előnytelen külsejű férjem. Elhízott volt, csúnya lógó hassal. Rondának nem volt ronda, de voltak ronda vonásai, pl az orra meg a füle, de pl a szeme meg a szája szép volt. Csökkent az önbizalmam mellette sokat. Magam is elkezdtem hozzá idomulni. Elváltunk, persze nem emiatt. Mostani párom kifejezetten szép, szexi külsejú, és belőlem is ezt hozza ki. Lefogytam, fiatalosabb vagyok, másképp öltözöm, önbizalmam sokkal nagyobb.
2021. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
#4 szóval akkor nálad ronda=igénytelen. Így már érthető a hozzállásod, de vannak ám, akik simán csak rondanak születnek és tökmindegy, milyen a hajuk vagy az épített pillájuk vagy a Zara outfitjük, ugyanúgy nem lesznek vonzók a férfiak szemében.
2021. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
#6 Ismét nem sikerült meghatározni a ronda fogalmát, csak megy a hárítás. Komolyan érdekelne, neked mi a ronda, már többedszer kérdezem. Én még igényesen felöltözött, sportos, életvidám nőt nem láttam rondának. Kihozta magából a legtöbbet, ez már bőven jó és vonzó.
2021. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

#7, szerintem ronda női tulajdonságok (önmagában még nem tesznek rondává senkit, de ha valakinek ezek vannak többségben, akkor bizony megszívta. mint én)

-keskeny ajkak

-szögletes, férfias arcforma

-aszimmetrikus arc

-szomorú bulldog szemek, vagyis amikre rálóg a szemhéj és amiatt nyomott a tekintet

-mikiegér homlok, mint a kopaszodó pasiknak, csak nőknél nem sármos, hanem ciki

-nagy és/vagy görbe orr

-nagy, elálló fülek

-nem túl dús, nehezen kezelhető haj

-csúnya bőr (nem hegekről, pattanásokról beszélek, hanem amikor csúnya a tónus, egyenetlen színű, túl fehér, átlátszanak a hajszálerek, szeplős, anyajegyes stb.)

-kis mellek (oké, ez megosztó lehet, és el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, de szerintem hátrány)

-széles vállak

-aránytalan alkat (túl széles vagy épp túl keskeny csípő)

-formátlan, "tönk" lábak, vastag vádli és boka

2021. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nőként nekem az első szerelmemet tartották kinézetre előnytelennek. Én halál szerellmes voltam, 2,5 évig tartott. Én egy pillanatig se láttam rondának, valami nagyon megfogott benne, a környezetemtől kaptam igazából róla a kritikát, köztük a családomtól is, de az sem zavart, nekem bejött. Ő egy magas, vékony férfi volt keskeny vállakkal. Nagyon dús, szöke haja volt, amit vállig megnövesztett és középen elválasztva hordott, amitől a keseny válla miatt olyan hatást keltett, mintha a feje aránytalanul nagy lenne. Az arca vékony, kissé beesett volt, nagy orral ami kevésbé volt feltűnő a kerek, szódásüveg szemüvege miatt. És hát, elég nagy nyuszi fogai voltak. Valhogy ezek nem zavartak, én büszkén fogtam a kezét és nem a kinézete miatt mentünk szét
2021. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2. Ha te élnéd meg úgy a 30adik születésnapodat, hogy nő még nem mosolygot vissza rád akkor, nem tudom hogy állna a szád. De persze csúnya ember nincs csak igénytelen meg önbizalomhiányos, ezek szerint egy drága öltönytől, meg egy alapos tisztálkodástól, mindjárt kapkodnak utánam a nők.(NEM!)
2021. aug. 13. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!