Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régebben is ilyen sok udvarlój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben is ilyen sok udvarlójuk volt a ronda nőknek, vagy ezt is az Internetes korszaknak köszönhetjük?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakon megőrülnek a férfiak az atomronda kövér nőkért is.


F/30


2021. márc. 7. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ezt honnan tudod? Én átlagos nő vagyok, sokak szerint vonzó, kövér sem vagyok, mégsem őrülnek meg értem. Ki érti ezt?
2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

#1: mert nem mész petrezselymet árulni.

Kérdezőnek igaza van abban, hogy sokan csapják a szelet mindenféle nőnek, de nehogy azt gondolja bárki is, hogy ez jó nekik. Felszínes közeledés, csak szex és semmi más, idióta értékrend, stb. Normális emberek ugyanúgy kevesen vannak a kérőik között, mint régen.

2021. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Átlagosan aranyos és kislányos vagyok értem sem őrül meg senki. 27N
2021. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: persze, aztán vissza se írsz a férfiaknak gondolom sehol. "átlagosan aranyos".
2021. márc. 7. 19:22
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Értem nem őrült meg senki, sőt.

(Ronda nő vagyok.)

2021. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
#4 Miért írna vissza idegeneknek? Idegenekkel nem állunk szóba, ezt a lányok jól megtanulták.
2021. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
#6: hát online társkeresőkön ki nem ismeretlen?
2021. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Nem mert akkor nem volt internet
2021. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 A közösségi oldal nem feltétlenül online társkereső. Az más, de a facebook is közösségi oldal, márpedig ott nem ismerkedni van fenn az ember lánya.
2021. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Én csúnyácska kamaszlány voltam, olyan tipikus szemüveges-bénahajú-rosszgöncös (szegény családból jöttem), és baromira nem vettem észre, hogy sok udvarlóm lenne. 18 éves koromig konkrétan egy fiú akart tőlem valamit, egy osztálytársam, akivel közelebb kerültünk egymáshoz. De más csúnya lány ismerőseimet sem zsongták körül.


Aztán a huszas éveimre csinos csaj lettem, nyilván több lett az udvarló is, de ilyen férfiáradat, amiről itt Gyk-n szoktam olvasni, sosem volt. Ezt csak ti beszélitek be magatoknak.

2021. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!