Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régebben is ilyen sok udvarlój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben is ilyen sok udvarlójuk volt a ronda nőknek, vagy ezt is az Internetes korszaknak köszönhetjük?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakon megőrülnek a férfiak az atomronda kövér nőkért is.


F/30


2021. márc. 7. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Szűk 4 hónap múlva töltöm a 30-at, régen sem volt, most sincs. Többnyire levegőnek néznek, ritkább esetben észrevehetően undorodnak tőlem. Lassan 7 éve teljesen egyedül vagyok, előtte is csak nagy nehezen, kínlódva sikerült összehozni valamit, persze csak szart.
2021. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11: csúnya nőnek látod magad?
2021. márc. 7. 19:50
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a kisebb gond, hogy én annak látom magam. Az nagyobb, hogy a férfiak is. (11)
2021. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van, hogy tőlem őrülnek meg, nem értem 😉
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Neked mindegy, mert alkesz vagy.
2021. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Rám tényleg nem írnak, szóval ennyit erről. És tényleg átlagosan aranyos vagyok. Miért olyan nehéz elhinnetek, hogy vannak nők akiket nem vesznek észre. 27N
2021. márc. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, nálam is dettő, mint10-es hozzászólónál:

Rút kiskacsa voltam, aztán 20 éves koromra ragyogó, dekoratív nő lettem (ehhez hozzátett egy külföldi nyaralás is az akkori nyugatnémetországi rokonoknál, ott kezelésbe vettek az unokanővérek (ruhák, stílus, smink ,haj). Nem ismertek rám itthon.

De mit mondjak, olyan pasi áradat nem volt, amiről itt írnak. Még sokkal többen megnéztek a melós rétegből (de azok mondjuk előtte is). Ez mondjuk lett kétszer annyi, de ha ötször annyi, akkor is csak nyűg és zavaró.

Igaz, jobban közeledtek a tanult és jóképű, öltönyös pasik is az irodaházban (fénymásolóban voltam), de kezdeményezni nem mertek (vagy nem akartak). Én nem emlékszem semmiféle sorbanállásra.

2021. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess már történelmi fotókat, vagy esetleg régi esküvői képeket. Régen is elvettek egy csomó ronda nőt, ez nem újdonság.

Én hasonlóan a #10-hez, elég csúnyácskia kamasz voltam, kerek fej, szemüveg, béna frizura, semmitmondó öltözködés. Aztán a 20-as éveimre, amikor dolgozni kezdtem, lett elég pénzem edzőteremre, kozmetikusra, hajfestésre és jobb ruhákra, akkortól már kinéztem valahogy, és hamar lett is párom, de férfiáradat sosem vett körül. Nem szólítgatnak le az utcán, nem vár ötszáz üzenet az instán.

2021. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!