Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy lány és azt hiszem szerelmes is vagyok belé. De megszólítani nem merem, mert egyszerűen félek a lebőgéstől. Amennyire tudom egy kedves, aranyos lány. Viszont fiatalabb tőlem, ő gimis (mégpedig egy eléggé színvonalas gimibe jár), én pedig csak egy szakiskolába. Szerintem biztos, hogy nem járna egy ilyen fiúval, mint én, mert általában a gimisek lenézik az ilyen iskolába járó embereket. (nekem legalábbis ez a véleményem)


Ezért nem tudom, hogy merjek-e egyáltalán próbálkozni nála vagy ne?


2010. aug. 29. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed.
2010. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
szerelmes vagy bele ugy, hogy nem beszéltél még vele? én ilyet nem tudok... taniccssááááááá meg pls
2010. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Énis gimis vok és tényleg lenézzük némelyik szakist XD
2010. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem számít hogy milyen suliba jársz..
2010. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tűnsz hülyének ebből a pár sorból, én is gimis vagyok, és általában tényleg lenézem a szakmunkásba járókat, de nem általánosítok, tudom, hogy vannak kivételek. Annyitól, hogy vki gimibe jár, még nem jelent semmit. Az én sulim is tele van nagyképű f*szokkal...
2010. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lenne.

Ha nem vagy tróger akkor szerintem szóba áll veled.

2010. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aubrey* ***** válasza:
100%

Ha tanultál volna most nem lennél ekkora szarban... xD


Amúgy szerintem nem ezen múlik az egész. Lenne esélyed.

2010. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát figyelj...

én mondhatni elég ismert vagyoka giminkben... színész vagyok, majdnem kitűnő stb...

szal tartanom kell magam... népszerű csajokkal lógok meg midnen... EGOista látszatot keltek, nem törődök senkivel

DE EZ CSAK A LÁTSZAT!!! ha bárki odajön hozzám beszélgetni vagy valami nem érdekel, hogy mennyire népszerű...

nem érdekel, hogy gazdag vagy szegény...

nem érdekel, hogy gimis vagy szakis...

csak az érdekel, hogy normális, rendes legyen...

mert a bunkókkal nem állok szóba és lenézem őket ez tény... de mint mondtam ezeken kívül bárkivel el tudok beszélgetni... több barátom is van aki nem olyan "népszerű" mint én...

szóval nem ezen múlik...

és abból ahogy írtál valószínüleg nem a bunkók közé tzartozol szerintem...

tehát simán lehet esélyed, úgyhogy emiatt ne parázz...

16/f

2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed, de azért mielőtt próbálkozol, megtanulhatnál magyarul. Olyan pl., hogy "fiatalabb tőlem", nem létezik a magyar nyelvben.
2010. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mindenképpen próbáld meg! egy próbát megér.
2010. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!