Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ahol lakom, van egy srác, aki pénzes. Illetve a szüleinek van pénze, de ő is jól él ezáltal. A probléma az, hogy nem valami helyes a srác, viszont számomra most nagyon jól jönne a pénz. Gondolkodtam, hogy érdekkapcsolatot alakítok ki vele. Úgy tudom, hogy nem volt még barátnője, így ő is jól járna. Mi erről az egészről a véleményetek?

2021. aug. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És miből gondolod, hogy ő vonzónak talál majd? Lehet olyan nőt keres akinek hasonlóan vastag a buksza.


Egyébként te legalább bevallod őszintén. Nagyon sok lány nem meri bevallani, csak csinálja. Én is ismerek olyat aki csak azért dobott engem, mert talált pénzesebbet. :D

2021. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom a srácot, és kérlek majd jelezd mi lesz a vége, főleg ha kiderül nem vagy az esete... mindenesetre inkább máshogy próbálj pénzhez jutni, de ha a gyomrod elég erős egészségedre. Én nem tenném.
2021. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem rajongják körül a csajok, gondolom, hogy örülne egy csaj társaságának. Ebből gondolom.
2021. aug. 9. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok pasinak vagyok az esete, szóval ettől nem tartok.
2021. aug. 9. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén felajánlod, hogy pénzért leápolod vagy ilyesmi, akkor szerintem korrekt. De ha eljátszod, hogy tetszik, meg hú de odavagy, az elég nagy pöcs húzás lenne.
2021. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont nem egyszeri összegre van szükségem. Arra van szükségem, hogy anyagilag támogassanak. Ez az igazság.
2021. aug. 9. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De miert tamogatna anyagilag attol hogy jártok? Odakoltozol hozzá egybol vagy hogy mert az oregpasik direkt ugy keresnek hogy cserebe vesz ezt azt de egy fiatal nem hiszem bar a kajat biztos fizeti:D
2021. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy lefejnél (anyagilag) egy fiút, elítélem. Ha nem írod ki ide, akkor csak Te egyedül tudod hogy "mi" vagy! De kiírtad, és ne várd hogy bárki jó véleménnyel legye rólad. De ha elmondod neki, hogy ugyan ronda vagy és béna, de a pénzedért cserébe lennék veled. Az korrekt. Gondolom elhajtana a fenébe. Vele szeretnél élni? Férj/feleség?

Ha majd megcsalnád, tudod hogy itt mindig megtalálsz! :)

2021. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Elég gusztustalannak tartom hogy csak az pénzéért mész hozzá,mert ennyi erővel menjél el dolgozni,vagy menjél hozzá dolgozni😃

Miért kéne ennyire az pénz?

Audi?BMW?Esetleg Bentley?

Én sima átlagos csajt nem fogadják el,tudod,ha pénze bármelyik csajt megvehet :D

2021. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!