Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak a kantorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a kantorral ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Utazo fejleszto pedagogus vagyok egy tersegben. Az egyik zsakfaluban eleg sok gyermekhez jarok, es van ugy, hogy ott alszom. Ilyenkor a plebanian kaptam mindig szallast, de most harangcsere van es felujjitjak a hajot. A telepulesen van egy haz, amit egy neni ajanlott fel az egyhaznak halala utanra, na ebben a hazban lakik egy fiatal kantor fiu. Mondtak, hogy nala tudnek most aludni, ha megfelel. Mondtam persze miert ne. Mikor megerkeztem zongorazott a fiu es megkinalt egy aperitiffel, egy kis tojas likorrel. Nagyon izesen beszelt a srac, ami mokasnak tunt, nekem, mondta, hogy a nyirsegbol valo, majd megmutatta a hazat, hol vannak a labasok.... Egyszercsak megjelent egy fiatal ember, mint kiderult szomszed kozseg fiatal papja, aki joban van a kantorral, mivel az o templomaban is o enekel, meg meg sok masban. Erdekes beszelgetes volt, mert azt beszeltek meg, hogy rendelnek vmi jo szivart karacsonyra, meg szilveszterre, mert ugye ok akkor szolgalatban vannak. Aztan ok elmentek dolgozni, en meg keszultem a holnapra. Este mikor megjott a kantor, meg fenn voltam neteztem, megkerdezte, hogy csatlakozhat-e, mondtam ok. Majd beszelgettunk az eletrol, eletrol egy kis zsak ciganyfaluban, majd ereztem, hogy ahogy fogyot a bor, ami kozben elokerult, a kantor egyre ramenosebb ( mire nem kepes a misebor) es megakart csokolni, amit elutasitottam, de kesobb ujra probalkozott. A vegen mar untam, es mondtam, hogy csak az arcomra adhat! Melyen a szemembe nezett, de ne ilyen bratt pitt-es nezest kepzeljetek el, nem inditott be, sot inkabb hulyen ereztem magam. Lehet o ezt valami olyn pillanatnak gondolta, amivel levesz a labamrol vagy eppen, hogy szetteszem a labam. Nem tettem, jo ejt kivantam neki es elmentem aludni. Reggel, mikor talalkoztunk vegig nezett, alltam egy ideig a tekintetet, de aztan mar elforditottam a a fejemet. Egyreszt, mer kellemetlen volt a szituacio, masreszt, mert elg randa a srac, picit bandzsal is. Megkoszontem a vendeglatast, valoszinuleg meg fogok itt tolteni par ejszakat, mondtam neki, mertt a felujjitas meg tart, nekem kell ez a telepules, es busz ritkan jar. Jobb strategianak gondoltam, ha megmutatom, hogy fogunk meg talalkozni, de ez nem jelenti azt, hogy barmi is lenne koztunk. Viszont azota a fiatal pap nem megy ki a fejembol! Nagyn intelligens, ferfias ferfi volt, imponalt a muveltsege, es ahogy Olaszorszagrol es a Vatikanrol beszelt, magaval ragado volt.

#pap #pedagógus #Olaszország #kantor #uvarlas
2015. okt. 25. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kellett volna a kerdest kiirnod, hogy mit csinaljak a pappal ebben az esetben :))
2015. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kántorral van a gond, hanem veled. Ha nem tetszik a figura, miért engedted meg, hogy puszit adjon? Papokról meg ne álmodozz, illik tiszteletben tartani az esküjét ugyanúgy, mint egy házas férfinak. Legjobb lenne, ha másik szállást keresnél.
2015. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Újabb példa arra, hogy milyen visszamaradott egyének dolgoznak a közoktatásban.

Szerintem gruppenez a pappal meg a kántorral, vagy az már nem fér bele a disney mesébe?

2015. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Kamu
2015. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is fiatal a pap és sok nője van, ez nem számít. Felesége nem lehet papíron, ennyi. Szerintem inkább hozzá kéne átmenned este ha ráér és megkérdezni, hogy van-e kedve mert unatkozol. De arra készülj fel, hogy bármilyen jól néz ki vagy bármennyire bejöhet, sok pap meleg!
2015. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Katolikus pap? :)))) kiéhezve ki lehet ha az, jobban mint a kántor, viszont ha katolikus akkor téged szid majd a falu, ha kitéríted a hitéből (már ha ki tudod téríteni).
2015. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Mit fejlesztesz ezeknél a gyerekeknél? Nem a helyesírásukat, ugye?

Amúgy ha nem akarsz semmit valakitől, akkor nem kerülsz olyan helyzetbe vele, amit ő keringőre való felhívásként érzékel. Szóval ne hozd helyzetbe a kántort. És a papot is hagyd békén, légyszi.. Ne egy ilyen ostoba nő rontsa meg.

2015. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!