Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az h 14 éves vok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h 14 éves vok, csinos, okos meg minden és még sem találok magamnak senkit pedig még bunkó sem vok? :' (

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:40
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Uh anyám micsoda veszteség 14 éves vagy és nincs pasid?

Hát ez kész szégyen,akkor még szűz is vagy ez már duplán szégyen!

Na de most komolyan...miért kell már 12-14 évesen pasizni,fogtok még eleget szenvedni pasik miatt meg az élet miatt,inkább tanulj,élj bulizz és majd 6 év mulva síránkozz!!!Én már rég elmúltam 18-20 is de átéltem pár dolgot,és azért tudom miről is okoskodok!

2010. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

A hozzáállásoddal van egy kis gond;)

Nem gondolod hogy egy "icipicit" egoista vagy??

Lehet ezért nincs barátod...fogd vissza magad;)

többen fognak szeretni.

2010. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. :) Én 16 vagyok, és csomó barátnőm van, akik kedvesek, okosak, csinosak, és még sincs barátjuk. (nekem sincs) És van olyan, akinek meg már több is volt, és nagyon semmiben sem különbözik tőlünk. Tehát szerencse kérdése is az egész, hogy hol találkozol valakivel, aki megtetszik neked és te is neki. ;)
2010. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!