Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szuz vagyok es nincs baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz vagyok es nincs baratom 16 eves (lany) hogy csabitsam el a fiukat hogy kapjak en is egy pait magamnak?

Figyelt kérdés
Nem tetszik senki az ismeroseim kozul de szeretneg egy kacsolatot, mondjatok par tippet mire hajtanak a fiuk
2008. aug. 27. 22:54
 1/5 A kérdező kommentje:

"pasit" bocsi

"szeretnek"

2008. aug. 27. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
nekem is jól jönne erre a válasz!
2008. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretik, ha magadat adot. Nem mondod azt, hogy te is szeretsz egy bizonyos dolog, amit ő, közben mégsem. Szeretik az őszinteséget. Nem szabad szerepeket felvenni. Légy természetes. Ismerkedni pedig bárhol lehet, ha nem tetszenek az ismerőseid. Minden nap megismerkdhetsz új emberekkel.
2008. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utáljuk a sminket, utáljuk a parfümöt, utáljuk a hisztit, utáljuk ha nem hagynak néha kicsit magunkra :)

És amit szeretünk: Szex, kaja, alvás.

Nem is olyan banyolult nem? :D

2008. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ezt a dolgot, ha nem talál meg egy normális pasi magától akkor már régen rossz. Az meg kiábrándító ha egy csaj feltűnően nyomul, azzal még magadat is röhelyessé teszed. Különben ha találékony vagy és az átlagnál értelmesebb akkor előbb utóbb összejön.
2008. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!