Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az h 14 éves vok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h 14 éves vok, csinos, okos meg minden és még sem találok magamnak senkit pedig még bunkó sem vok? :' (

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
mért vagy úgy oda! Én 34 vagyok és egyedül,de már nem keresek senkit,belefáradtam.
2010. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, hidd el, hogy megértelek, de ne a neten ismerkedj, mert mé baj lessz belőle. A fiúkról meg annyi, ha annyira játszanád magad+egós lennél, már lenne barátod, de ezt nem azért mondtam, hogy ilyen legyél (!!!!). Majd gimibe, vagy szakközépbe találsz valakit, vagy talán előbb, nem lehet tudni. Mondok még valamit, ha összejössz egy fiúval akit igazából nem is szeretsz és egyszer majd eljön az akit valóban szeretsz, bánni fogok, hogy nem ő volt a legelső barátod. Én legalább is bánnám.
2010. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%

21 FFI


Beletörődtem, abba a dologba, hogy a lányok nem fogadnak el....

Már nem érdekel, úgy fogok élni mint egy robot. Mikor melózni kezdek, elmegyek és ledolgozom a 8 órát tisztességgel, aztán hazamegyek és leülök a tv elé....

Egyedül és magányosan fogok megrohadni. és nem lesz olyan aki megsirasson majd...

Nem fogok gyerek nevetgélést hallani vagy sírást. Nem fogok meleg és kedves mosolyt látni a barátnőmtől vagy egy ölelést, Nem fogom látni a bánatát a szomorúságát, hogy átölelve megvigasztaljam...

Nem lehetek nagypapa, hogy lássam az unokáimat felnőni...


Mert még családom sem lesz, mert nem felelek meg a „nők új világ fajta elvárásainak”.


A sok nő lenézi a nem menő csávóókat....

Szánalom...


...Mit akarsz teeeeee, hát nem zsőlés a hajad, nem jársz menő ruhákba, Jah még béemvébd sincs? Akkóó Huzzá máá el te kis csikóó...még péénzed, hogy vegyéé dráága cúcccokkkat s sincs nagy hááázzzad? Mi keresni való itt...

Na tűnjéé eeee....


A mai lányok ezen a szinten vannak, és mire rájönnek, hogy az általuk képviselt értékeknél van sokkal több, akkor már későn jönnek rá....



Nagyon tisztelem a nőket,mondom a nőket és a normálisakat!!!

Természetesen sok minden rajtunk múlik, ez tény. De vannak bizonyos helyzetek, mikor szükségünk van másokra, legyen párkapcsolat vagy más....

Álrolánosítani nem akarok, de ezt tapasztaltam, sőt....


Szóval én hiába szeretnék egy nőt, a tizenévesek 14-15-korosztály túl fiatal hozzám, a 17-19-18-tól kezdődő korosztály meg a a30 -as pasikra vágynak, mert ők a tapasztaltak, pénzelni tudják őket, a nálam időseb 22-23-24-25 éves lányok meg lesz@rják a náluk 1-2 évvel fiatalabb legényeket.


Ez a véleményem!!!!

2010. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%
Csak az önsajnáltatás megy kedves előző. Talán nem nyavajogni kéne, hanem tenni valamit.
2010. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy beképzelt kva vagy...
2010. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
44%

11:30-asnak igaza van,

énrólam is csak a milliókal némelyik 100-ezreket húz le rólam,csak a pénz kell nekik.

2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
nem, tudom h te milyen hangnemben írtad ezt a kérdést, de nekem nem úgy jött le mintha egy kicsit se lennél nagyképű. :S
2010. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
ebben érzek egy kis iróniát... :DD
2010. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Mert nekem sincs barátnőm. Okoks, vicces, jófej vagyok. És szerintem nem nézek ki rosszul.

15F

2010. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

21 FFI!

Miután ezt leírtad te még csodálkozol, hogy senkinek sem kellesz????

2010. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!