Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Körülbelül 1,5 éve felfigyelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül 1,5 éve felfigyeltem egy lányra nálunk a vasútállomáson.. Adjak magamnak egy esélyt vagy inkább ne? 21 éves fiú

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány, mondhatni angyali szépség :), mindig megszoktam "bámulni" és azt hiszem le is buktam egy párszor :), de Ő nem nagyon nézett még meg. Próbáltam megkeresni iwiwen (egy kisvárosban lakunk mindketten), hogy megtudjam hogy hívják és hogy van-e barátja, nem sikerült.Leszólítani még nem nagyon mertem, mert mi van ha van vkije és a nézéseim miatt meg őrültnek is tarthat. Szerintetek mit kellene tenni?
2009. márc. 13. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát menj oda hozzá, és kérdezd meg tőle egyenesen, van-e ideje munka után.

Attól függ mennyire vag ymerész, ha csak úgy finoman közeledsz, akkor hívd meg eg ykólára, de rögtön megkérdezheted tőle azt is, van-e kedve szexelni egyet ...


Szztem az őszinteség bejön mindig egy normális csajszinak is.

2009. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni, volt e nála esélyed. MI bajod lehet? Legfeljebb pofára esel, és tudni fogod, hogy hiábavaló az epekedés. De az is lehet, hogy szerelem lesz belőle.
2009. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp próbálkozz be nála, semmit sem veszíthetsz!!!

Nekem nagyon imponálna, ha egy férfi annyira határozott és magabiztos lenne, hogy le mer szólítani egy vaútállomáson is! Csak ügyesen, lazán, humorosan, és megnyerően!! :))

Majd írd le, ha sikerült!

2009. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,, szerintem tudhatja hogy mi a helyzet(hogy tetszik neked) és ezért nézed-és sztem nem tart őrültnek,talán még imponál is neki hogy látja hogy szépnek tartod és nem bírod róla levenni a szemed.:-) Azonfelül ne agyalj tovább, hanem menj oda és szólítsd le:kérdezd meg mennyi az idő stb.. és BESZÉLGESS vele és akkor majd neked is megitélhetővé válik,hogy érdeklődik-e.Szerintem mindenképpen fontos lenne,hogy szóba elegyedj vele,mert lehet hogy eddig még nem esett le neki a helyzet.LÉPJ BÁTRAN!!:-) pussz:*
2009. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez eddigi válaszokat.:) Akkor elkezdek erőt és bátorságot gyűjteni.:)
2009. márc. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!