Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hátrány csajozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány csajozásnál hogy gyárban vagyok operátor?

Figyelt kérdés

Sok munka, kevés pénz. De annyit keresek mint sok irodai Micike, miért olyan gáz ez?


Volt olyan hogy randin a nő amikor meghallotta mivel foglalkozom,felállt az asztaltól és ott hagyott.


Én úgy érzem hogy a legtöbb nő elképesztően tapad a pénzre, jólétre ha pedig kiszimatolja hogy egy pasi csóró, taka van.


2021. aug. 4. 10:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mi a szakmád?
2021. aug. 4. 11:45
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy szintén operátor csajnál lenne esélyed ha nem sülne ennyire rólad hogy lenézed a nőket..
2021. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

21


Most azt hiszed, neked fogok magyarázkodni? :D

2021. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodni kell, csak válaszolni. Te rázod itt magad hogy milyen képzett vagy. Megkérdeztem mi a szakmád, ennyi.
2021. aug. 4. 11:48
 25/29 A kérdező kommentje:
22: természetesen nem nézem le őket, ezt csak ti képzelitek bele...
2021. aug. 4. 11:49
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
De Balazska, miert nem a gyartosoron ismerkedsz? Ott mindenki tudja, mennyi az annyi, amikor a kavet szurcsolitek. Azok a nok te a szinted, de te mindig feljebb probalkozol. Persze vannak kivetelek, akik tobbre erdemesek, mert az eletuk alakult epp rosszul, de te nem vagy tartozol kozejuk, kimaxoltad azt, amire kepes vagy.
2021. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom, mikor valaki a szintjén felül akar ismerkedni, aztán frusztrálja, hogy nem jön össze semmi :D

Tudod, azt kapod, amit te nyújtasz, de az neked nem oké, mert a szinteden lévők nem túl kívánatosak. Hát öcsém, te se vagy az.

Most kesereghetsz, hogy igazságtalan az élet, vagy tehetsz azért, hogy feljebb kerülj. A testet meg lehet változtatni, a személyiséget lehet fejleszteni, lehet tanulni, feljebb kerülni jobb fizetésért. Ha nem ott, ahol élsz, akkor máshol.

Ne nyafogjál, meg kifogásokat keress, változtass!

2021. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
87%

A férjem is operátorként kezdett az első munkahelyén. Egyáltalán nem zavart. A diákként kapott ösztöndíjához képest nagy szintugrás volt az operátori fizetés.

Aztán hamar monotonnak érezte az operátori munkát. Megpályázta a gépbeállító pozíciót cégen belül. Sikerült. Aztán amikor ezt is kevésnek érezte, munkahelyet váltott. Nagyjából 3-4 évente vált, amikor úgy érzi, nem tanul újat az adott cégnél. Kipróbálta a műszakvezető pozíciót is, de az már sok neki. Ő nem akar emberekkel bajlódni, ő a gépeket akarja megszerelni. Abból viszont minél többfélét.

Az "egyszerű operátorból" nekem hiànyzik a törekvés. Hiányzik a vágy, hogy újat tanuljon, fejlődjön. Sokan csak bosszankodnak, hogy rabszolgaként gürcölnek a túlélésért, de nem igazán tesznek azért, hogy jobb legyen. És ez nekem nem tetszik.

2021. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy 170-et keresel, Balázs, hanem az, hogy ebből 70 elmegy piára.
2021. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!