Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hátrány csajozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány csajozásnál hogy gyárban vagyok operátor?

Figyelt kérdés

Sok munka, kevés pénz. De annyit keresek mint sok irodai Micike, miért olyan gáz ez?


Volt olyan hogy randin a nő amikor meghallotta mivel foglalkozom,felállt az asztaltól és ott hagyott.


Én úgy érzem hogy a legtöbb nő elképesztően tapad a pénzre, jólétre ha pedig kiszimatolja hogy egy pasi csóró, taka van.


2021. aug. 4. 10:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Irodai Micike - nem gondolod, hogy eleve lesajnálóan nevezed meg...? Dehogy nem nézed le...
2021. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Balázs perceket olvashattunk.
2021. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan réteg is, aki nem csak a pénzre megy. Egyébként engem is lesajnálnak a fizetésem miatt, pedig nem is tudják, hogy mennyi, csak azt, hogy kevés. Sosem mondom, hogy több, vagy hogy a férjem jól keres, gondoljanak, amit akarnak. Ha meg feláll a csaj és otthagy, örülj, úgysem mennél vele semmire.
2021. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%

Szóval mégiscsak arra hegyezed ki, hogy a pénzed miatt nem kellesz. Ezer meg egy ilyen kérdés van itt, annyira unalmas. Hiába állítja egy csomó nő ezen kérdések alatt, hogy erről szó sincs, a válasz azokra rögtön az, hogy hazudik.

De tessék: nő vagyok, diplomás, 300-at kapok kézhez. A párom rendvédelmis, nettó 180-nal. Akkor mi most nem is vagyunk együtt két éve?

2021. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az, aki 30 évesen ezzel foglalkozik, mert elcseszte az életét (amíg te vedeltél és éltél bele a vakvilágba, addig én normálisan tanultam, építettem az életem) és esélye sincs jobbra, az nem hozzám való.


Amúgy voltam egy ideig HR-es, pont én toboroztam gyárba, operátori pozira embereket, és tudom, hogy mi a szint ott. Ki volt adva, hogy túl értelmeseket lehetőleg ne hívjak be, mert 1 hét alatt fog felmondani a tapasztalatok szerint. De a legtöbb amúgy nagyon buta volt, vagy tipikus elcseszett életű, alkoholista, és nagy szám volt, ha néhánynak volt egyáltalán érettségije.

Mi a francot keresnék én ilyen emberek mellett?

Hasonló nőknél pedig nem kizáró ok, közöttük kellene keresgélni.


Ja, és akkor is így vélekednék, ha havi félmillát keresne egy operátor.

2021. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#14 a gyakorisok ászf-je szerint nem léteztek XD
2021. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

"Az üzenet szövege:

miért, te jobb vagy mint egy operátor? Az arcod az nagy, azt látom."


Köszi a privit! ;)

Igen, jobb vagyok, mint egy operátor.

2021. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17 : s természetesen minden operátor buta, tudjuk. Fogadni mernék hogy valami irodai alibi munkát végző vagy, azoknak szokott ekkora arcuk lenni...


Nem értenek igazából semmihez, de mivel irodában ülnek azt hiszik ők aztán marha tehetségesek...

2021. aug. 4. 11:39
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászólás mint hozzászólás bizonyítod be magadról, kedves kérdező, amiket tagadni próbálsz. Nem is lesz így nőd. Se Micike, se operátor.
2021. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem minden operátor buta, de minél értelmesebb, annál kevesebb ideig hajlandó végezni azt a munkát, ezt viszont jól megmutatta a tapasztalat.


Te vagy a nyomorult, aki nem ért semmihez, nem én. :)

Nekem van értelmes szakmám és azon belül helyezkedtem el végül.

2021. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!