Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hátrány csajozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrány csajozásnál hogy gyárban vagyok operátor?

Figyelt kérdés

Sok munka, kevés pénz. De annyit keresek mint sok irodai Micike, miért olyan gáz ez?


Volt olyan hogy randin a nő amikor meghallotta mivel foglalkozom,felállt az asztaltól és ott hagyott.


Én úgy érzem hogy a legtöbb nő elképesztően tapad a pénzre, jólétre ha pedig kiszimatolja hogy egy pasi csóró, taka van.


2021. aug. 4. 10:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Mondd hogy gyárban dolgozol,de te vagy a vezérigazgató.
2021. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Amikor gyári melós voltam akk is faltam a tiniket is, milfeket is. Ez h lehetséges akk?
2021. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
#2 biztos jól nézel ki meg nagy a farkad😁
2021. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a stílusod, ami undorító. "irodai micike"

Normális lennél nem érdekelne az operátor melód.

2021. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is a micikézéssel van gond. Amúgy randi előtt nem lehet tisztázni, ki mivel foglalkozik...?

Amúgy igen, én diplomás irodai Micike és ismeretségi körből 8 általánost végzett hölgy, aki operátor, ugyanannyit keres mint én.

Nem ezen múlik.

2021. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

miért ne lennék normális? az vagyok. kedves, jó lelkű pasi.

a kinézetem még lehet gáz, sok nő mondta már hogy ronda vagyok.

2021. aug. 4. 10:32
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Átírom a kérdésedet:

Ronda vagyok és lenézem azt, aki nem akar velem összejönni. Szerintetek mi a hiba (szerintem az, hogy csak átlagosan keresek)?

2021. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7: én ilyet nem mondtam hogy lenézem őket. ez milyen kifacsart logika?
2021. aug. 4. 10:58
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem, hogy hátrány. Inkább a felfogásod, mert Micike biztos csak üldögél és a körmét reszeli munkaidőben, de annyit keres, mint te? Akkor te miért nem üldögéltél a könyv fölött, amikor tanulni kellett, végülis az csak üldögélés?!

Van nekem is fiú ismerősöm, aki meg van győződve arról, hogy a keresete miatt nincs barátnője, holott bunkó, egyre jobban utálja a nőket és azt meg pláne, ha valakinek gyereke van, mert akkor több a fizetése.

2021. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én nem írtam olyat hogy Micike biztos csak üldögél és semmit nem csinál. Én azt írtam hogy keresek úgy mint ő.


S érdekes módon nekik van pasijuk.


De ha a pasi keres bénán, az máris gáz?

2021. aug. 4. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!