Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 20-as éveiben járó fiú vagyok. Rengetegszer elterveztem hogy nyílt utcán fogok ismerkedni, de eddig állandóan kudarcba fulladt a dolog.

Előtte való nap eldöntöm, na most megszólítok 10 nőt direkt ismerkedési szándékkal. Nem megy. A komfort érzés gyorsan elszáll

amint kilépek a terepre. Csak sétálgatok mint egy világtalan, aztán újabb csalódással térek haza. Pedig tényleg csak egy pici kellene (igen, pár lépés csupán:)), mert tudom csak ez az egyetlen módja annak hogy előre jusson a dolog. Ha sikerülne többször átélni a rossz érzést, már a végén immunissá válnék arra ha sokadjára hajtanak el. Szembemenni a kudarccal, direkt oltani az elutasításokkal. A végén úgyis összejönne valami, a választás lehetősége is nyitva állna. Ha volt már más is hasonló szituban, mit tudott kezdeni a félelemmel?

Stimuláló szer nem érdekel, normál állapotból kívánom elérni az egészséges gátlástalanságot.


2010. aug. 28. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
keress zárt utcákat
2010. aug. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekel...Amúgy milyen választ vársz?Igazán csak annyit kell tenned hogy csinálod,nem?Ha meg bedarázol és nem mered elkezdeni akkor ez nem a te módszered.Lépj kicsiket kezdd el eggyel.Másnap 2.
2010. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vaaagy ha a félelem egy mmorpg-be is bentvan akkor /duel Félelem

remélem bekapod

2010. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj egy haverral, aki odataszigál a nőkhöz. Élvezd az ismerkedés folyamatát, ne a végeredményre koncentrálj.
2010. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mosolyogj a kiszemelt nőre.


Emlékszem egy nyári napon kint sétálgatva, pár fiú megbámult, de egyre emlékszem a legjobban. Arra amelyik olyan kedvesen mosolygott rám és belenézett a szemembe. Még ha nyálas is, akkor is így van. Leálltam volna szívesen vele egy beszélgetésre, nem azért mert hú de jól nézett ki (bár tény hogy jól nézett ki), hanem mert szimpatikus volt és nem a kiéheztetett nézéssel közelített felém. Csináld te is ezt aztán amelyik visszamosolyog azzal nyert ügyed van és nem fog elküldeni.


17/l

2010. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, de ha olyan hozzáállással mész le, hogy "jaj, remélem, kapok a nőktől jelzéseket", akkor egyet sem fogsz kapni. Ha nem foglalkozol velük és boldog vagy, akkor viszont ezt megérzik rajtad és egyből érdeklődőek lesznek.
2010. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:31 persze, ez is kell.
2010. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!