Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire? Hogyan...

Miért fáj ennyire? Hogyan győzzem le a félelmem? Segítség:O

Figyelt kérdés
Fiúmmal ma akartunk lefeküdni, de amikor próbálta behelyezni akkor nekem annyira fájt hogy tiszta könny lett a szemem és legszívesebben ordítottam volna és egyszerűen nem tudtuk megcsinálni :/ Többször is próbálkoztunk de nem megy... :( És most nagyon megijedtem mert nagyon fáájt és nem ment egyszerűen. szegény barátom is nagyon megijedt és rossz volt látni neki hogy fájdalmat okoz, ezért abba is hagyta. :(. tuti nem szakadt át a szűzhártyám.. :S ezek után nagyon félek :( és még most is fáj... Hogyan győzzem le a félelmem? Mert már teljesen készen állok csak megrémisztett ez egy picit :S
2011. márc. 22. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csináljátok addig finoman amíg nem megy rendesen.
2011. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de még be sem tudta tolni rendesen :(
2011. márc. 22. 22:22
 3/18 Joco901019 ***** válasza:
Az előjátékot arra találták ki hogy a csaj bemelegedjen vagyis felizguljon tudod akkor kitágul egy kicsit a hüvely bemeneti része az izgalom hatására és akkor nem hiszem hogy fájni fog a behatolás. Tehát a behatolás előtt kb. 5-10 percet töltsetek el előjátékkal, akkor biztos élvezni fogod.
2011. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi... de az is megvolt egy órás előjáték volt és 2 szer is volt orgazmusom... szóval nem tudom :S:S
2011. márc. 22. 22:25
 5/18 Joco901019 ***** válasza:
Próbáljátok síkosítóval, ha akkor is fájni fog akkor lehet valami betegség csak még nem tudsz róla most nem akarlak megijeszteni, de ezt is számításba kell venni.
2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. Kb. a 4-5. próbálkozásra sikerült, pedig minden alkalommal volt előjáték, fel voltam izgulva, de egyszerűen nem ment a dolog, fájt is. Aztán egyszer sikerült. Próbálkozzatok, előbb-utóbb menni fog.
2011. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 22. 22:46
 8/18 A kérdező kommentje:
hamarosan el is megyek nőgyógyászhoz... titokban lehet? hogy anyum ne tudja meg?
2011. márc. 22. 22:50
 9/18 Joco901019 ***** válasza:
100%
Férfi létemre a női testfelépítéssel teljesen tisztában vagyok, de amit utoljára feltettél kérdést arra nem tudok válaszolni. Amúgy remélem semmi bajod csak nem volt nálatok síkosító ha csak ez a probléma akkor megnyugodhatsz.
2011. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem értem miért akarnak szexelni bizonyos értelmi színvonal alatt. Mi az, hogy titokban nőgyógyászhoz... istenem...

A kérdésedre válaszolva, nekem is nagyon fájt, mégis túléltem, van ilyen is, hiába izgat annyira szűk az ember vagy annyira görcsöl, hogy mégsem megy. Ujjazás megy? Tampont használtál korábban? Mert ha ezekre igen a válasz nem valószínű, hogy a szűzhártyáddal van a gond, vagy adottság, h. ennyire szűk vagy, vagy nem lazulsz el eléggé.

2011. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!