Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire? Hogyan...

Miért fáj ennyire? Hogyan győzzem le a félelmem? Segítség:O

Figyelt kérdés
Fiúmmal ma akartunk lefeküdni, de amikor próbálta behelyezni akkor nekem annyira fájt hogy tiszta könny lett a szemem és legszívesebben ordítottam volna és egyszerűen nem tudtuk megcsinálni :/ Többször is próbálkoztunk de nem megy... :( És most nagyon megijedtem mert nagyon fáájt és nem ment egyszerűen. szegény barátom is nagyon megijedt és rossz volt látni neki hogy fájdalmat okoz, ezért abba is hagyta. :(. tuti nem szakadt át a szűzhártyám.. :S ezek után nagyon félek :( és még most is fáj... Hogyan győzzem le a félelmem? Mert már teljesen készen állok csak megrémisztett ez egy picit :S
2011. márc. 22. 22:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ezt hogy érted,hogy "mégse tudta betolni rendesen"??A hímvessző a szűz lányoknak nem VAGY csak nagyon ritkán megy be teljesen.El kell lazulnod mert ha ideges vagy akkor természetes feszülnek az izmaid.
2011. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
a hüvels izgalom hatására egy kicsit kitágul és/vagy benedvesedik, pettingeljetek kicsit és ha kelöen nedves vagy már akkor meglehet próbálni (finoman nem durván) remélem tuddtam segíteni 12/f
2011. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
hüvely*
2011. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 weca ***** válasza:
a partner ügyességétől és türelmétől függ mire való a nyelve ha nem erre
2011. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Illetve adott a felizgatás->behatolás sztereotípia, ami feltételes reflexszé válik sikertelen defloráció(k) után és a hüvely spontán összehúzódását okozhatja
2011. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
super tampont használok, megis ujjazott egy párszor, félg bent is volt csak nem bírtam tovább :S:S mert fájt. még próbálkozunk köszi :D amúgy 16 vagyok csak azért mennék el "titokban" nőgyógyászhoz, mert fel is íratnék fogamzásgátlót is+ anyum már attól is kiakad, hogyha kivan szívva a nyakam... :S
2011. márc. 27. 19:54
 17/18 weca ***** válasza:
szia!menj orvoshoz és kérdezd mit lehett tenni még akkor is ha nincs semmi bajod .Nem árt redszeres nőgyógyászati vizsgálat még akkor sem ha még nem feküdtél le senkivel
2011. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 weca ***** válasza:
Sajnos az egyik barátnőmnek a kislányának patefészek és méh rákja van a gyerek 8 éves meg mütötték Teljesen kipakolták ! Szóval a rendszeres orvosi vizsgálat kell a nőknek figyelj oda MAGADRA SEMMI KÖZE A SZEKSZHEZ PÁ
2011. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!