Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le merjek vele így feküdni?...

Le merjek vele így feküdni? Nagyon kellene a segítség, fontos! (lényeg lent. )

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet a következő: Nemrég voltam nődokinál, mert sűrű, sárgás folyásom volt. Oké, megvizsgált, de csak kenetet vett, mert szűz vagyok. Az eredmény csak 6-án lesz meg, szóval a barátommal addig nem tudom, most lenne-e értelme erőltetni a szexet, pedig ő nagyon akarja. A helyzet az, hogy én is szeretném, szüleimmel nem merek erről beszélni, elég maradi gondolkodásuk van. Nem attól aggódok, hogy barátom nem figyelne rám, vagy esetleg nem fordítanánk figyelmet a védekezésre, mert óvszer nélkül a közelembe nem engedném! Csak úgy, hogy van ez a kis gond, szerintetek lefeküdjek vele? Itt az egészségügyi dolgokra gondolok, mert lélekben már fel vagyok rá készülve stb. Csak nem vagyok abban biztos, hogy így tanácsos-e. Rengetegszer fel voltam fázva, akár ez szövődménye is lehet, de fertőzés is, amit valljuk be, egy kollégiumban könnyen összeszedhet az ember, hiába figyel oda:(

Vagy addig szerintetek próbáljam ki kézzel vagy orálisan kielégíteni a barátomat? Mit tanácsoltok? Lassan 4hónapja vagyunk együtt, 2. hónapja ismerkedünk egymás testével, itt nem kell egyből pettingre gondolni. Barátom nem nagyon ismeri azt, hogy fokozatosság, de sikerül ezt belenevelnem. Még egy fontos dolog: 3-án kell megjönnie.


2011. márc. 27. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig kibírtátok, bírjátok még ki ezt a kis időt, amíg megjön az eredmény.

Addig ha úgy gondolod, kielégítheted másképp...

2011. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagy respect neked, hogy még ilyen idősen szűz vagy!

Másodszor, ami nagyobb dolog, hogy képben vagy a dolgoknak, intelligensen fejezed ki magad.

Ez csak a bókok helye :)


Komolyabbra fordítva a szót, szerintem is várjatok mindenképp az eredményig, azt kibírjátok, addig pedig tegyél bármit, amit jónak látsz! Ha ki akarod elégíteni, tedd azt, csak a szexel várjátok meg az eredményt!

2011. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már nagyjából így sikerült ezt letisztázni a párommal, szóval tudja mi az állás. Tud mindenről, amit ide leírtam, csak kellett egy kis alátámasztás. :)
2011. márc. 27. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várjatok az eredményig és ha biztos leszel benne, hogy nincs semmi gond, te is nyugodtabb leszel.
2011. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked én is!


Addig vesd be a kezed, lábad, szádat, cicid...

2011. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 2/5


mennyi idősen?

2014. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!