Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan nővel randizni aki nem érdekel/ de feleségnek való?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem 3 éve, de ez csak plátói volt. Sose akart tőlem semmit a leányzó….



A kérdéses nőt már ismerem, olyan 6 éve látásból.


Akart velem járni, tetszettem neki közepesuliban, de nekem akkor más tetszett akivel szinten nem jöttem össze.



Most se érdekel, de tudom, hogy feleségnek kiváló nő lenne, talán később beleszeretnék…


Meg az a helyzet, hogy kamionozni akarok a pénz és utazás miatt és azt érzem, hogy vele ezt meg tudnám csinálni, hogy kibírunk így 5-10 évet és akkor már lenne egy anyagi hátterünk.


Jelenleg is van köztünk 300km távolság de haza akarok térni a fővárosból mert utálom a panel életet és a zajt.


Ő ezt a távolságot is kizáró pontnak tartja, mert nem akar elköltözni a húga miatt.



2021. júl. 3. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet. Egyébként mit jelent az, hogy valaki feleségnek való és hogyan állapítottad meg róla?
2021. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ő ezt a távolságot is kizáró pontnak tartja"

Tehát olyan férjet sem akarna, aki folyamatosan távol van.

2021. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem, szerintem
2021. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
11# dolgos, szereti a gyerekeket, képes egy háztartást vezetni.
2021. júl. 4. 12:53
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Szóval ürítőláda kell neked kvázi, de csak a tiéd legyen, más bele ne mártsa a farkát (fujj, prosti nem kell, miközben ezt a szerencsétlen nőt sem használnád másra, mint őket).

Hát gratulálok. Szerintem köpj fel és állj alá. Mit ártott neked ez a lány, hogy ilyen undorító módon akarod kihasználni (mert ő szerelmet érzett, mellesleg a távkapcsolatot sem bírja)? Ki vagy te, hogy szerinted bánhatsz így más emberekkel?

És a gyerekkel mégis hogy képzelted? Azt a példát fogod neki mutatni, hogy havonta 2x hazaesel anyut megdugni, mert ez neked jár meg a tiszta lakás, meleg vacsora is, és amúgy ennyi, ennyit érdemel a zasszony?

2021. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15# kemény világot élünk és a Fidesz se tett 12 év alatt semmit a vidéki bérek felzárkoztatásáért semmit. Amit tudott az elvett, itt BP-se könnyebb egy munkás ember élete. Mellesleg élhetetlen ez a város. Aglomerációzni meg semmi értelme, és ki tud egy 3,15csányi kis házért 50 milliót kifizetni



Vidéken, Minimálbérből, hogyan neveljek fel egy gyereket?

2021. júl. 9. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!