Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, öntsünk tiszta vizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, öntsünk tiszta vizet a pohárba. Aki nem jó képű, annak van értelme, hogy lejárjon edzeni még munka után?

Figyelt kérdés
Vannak a konditeremben olyanok, akik csak a csajok miatt edzenek. Sztem ha nem jóképű vki, akkor fölösleges.
2021. máj. 14. 12:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igazából még a randiig sem jutnak el.
2021. máj. 14. 12:26
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak egy kifogást keresel arra, hogy miért ne kelljen edzened.
2021. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem a lányok miatt edzek, én amolyan fanatikus vagyok. Csak látom az edzőteremben a srácokat és a média félrevezeti őket.
2021. máj. 14. 12:35
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Én meg láttam már átlagos, kicsit duci srácot, aki elkezdett gyúrni, levágatta a haját, és egy görög isten lett belőle. Arcra is rengeteget változott.
2021. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

"Sztem ha nem jóképű vki, akkor fölösleges."

Szerintem meg hülye vagy. Ezt gondold át még egyszer.

2021. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
es ezt miert a lanyoknak kene megmondania?!🤦🏻‍♀️
2021. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek más a jóképű!
2021. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

[link]



Szívesen!


Itt a bizonyíték képekben mennyit számít az edzettség. Nemm csak külsőre de arcra is nagy hatással van.

És ez csak néhány a sok közül!

Igenis oda kell hogy figyeljen egy pasi magára. Ne csak a nők miatt, saját maga miatt is.

És a személyiség sem mellékes!

2021. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez semmire se bizonyíték. Nálunk a szomszéd srác elég duci és mindig új csajokat hoz haza. Ne értsétek félre, az edzés jó. De ne azért eddzen valaki, hogy legyen csaja. hanem maga miatt.
2021. máj. 14. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy duci pasi is lehet jó pasi.. Helyes arc, igényesség, önbizalom az alapja.

Nem arról van szó, hogy mindenki aki túlsúlyos kezdjen el edzeni!

Hanem aki nincs megelégedve magával, magát sem látja helyesnek az egyértelműen kezdjen el tenni valamit az ügy érdekében!

Vannak nők akik rosszul vannak 5kg feleslegtől és már nyomják is az egészséges táplálkozást stb, ellenben ott vannak azok a nagydarab nők akik olyan pozitivitást és önbizalmat sugároznak amit szerintem én sem fogok soha és még sikeresek is pasik terén.

Nem vagyunk egyformák mindenkinek más jön be.

De ha valaki nincs megelégedve magával és nagy kaliberű nőre vágyik stb az igenis tegyen érte mert megéri.

2021. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!