Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van ennek a játszmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek a játszmának? Nem írok vissza csak sokkal később...

Figyelt kérdés
Szóval miért van ez? Miért játszadozunk? Miért nem írunk vissza az üzenetére, miután elolvastuk és érdekel a másik? Miért tesszük az agyunkat, hogy elfoglaltak vagyunk és nem írunk vissza? Ez megöl mindent. Szerintem.
2021. ápr. 12. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem minden esetben játszmázás. Lehet valóban elfoglaltság vagy csak simán érdektelenség is.
2021. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Értelme nincs, ezzel azt akarják általában érzékeltetni, hogy sz@rnak rád, és ha órák, napok múlva nagy nehezen reagálnak, akkor tedd össze a két kezed, hogy hajlandóak dobni pár szót.

Aki tényleg elfoglalt, ennek ellenére akár tőled valamit, érdekled, az nem fog ilyen hülyeségbe kezdeni veled.

2021. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert nemi turelem nem art.


Pl buszon megjon az uzenet, elolvasom de jon a megallo, ahol le kell szallnom. Elrakom a telot, de meg be kell mennem boltba is, hogy legyen otthon kaja. A boltban rohadt hosszu sor van, plusz beszarik a bankkartyaterminal is, ezert el kell mennem penzt kivenni a legkozelebbi ATM-hez. Mire hazaerek, mondjuk berakok egy mosast, es kajakeszitesben eljutok odaig, hogy mar csak fodogel, es le tudok ulni valaszolni, akar 2-4 ora is eltelhet.


Az is lehet, hogy elolvasom, de pont mondjuk egy jo kis delutani alvasba akartam belekezdeni, akkor ebredes utan fogok csak valaszolni.

2021. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
3-as válaszoló, ilyen esetben egyszerűen nem kellene elolvasni addig, amíg nem tudsz válaszolni is rá..
2021. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Jó, majd te mondod meg, mikor olvashatok el egy üzenetet:)
2021. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mire.


Nekem pl olyanok jonnek most hogy miert nem veszed fel.megigerted hogy lehetsz ilyen meg stb.



Azert nem irok vissza MERT marhára nincs kedvem balhezni meg ahhoz hogy idegesitsenek. Faradt vagyok pihizek is meg jobb dolgom is van .int az ideget enni.


Annak aki viszont higgadtan irkal épp pl vártam hogy tudjunk beszelni de már megyek vissza dolgozni majd maskor akkor. Annak visszairok hogy oks bocsi jo munkat es erre ő visszair hogy koszi pusz majd kesobb akkor



Összegezve: a tulfűtött erzelmi zsarolos drámázos hisztikre ami esetleg caak burkoltan is van eloadva de van benne egy leheletnyi él, én helybol nem reagálok.



Ez csak 1 pelda volt ugye az ezer masikbol. Mert ezer más tema szituacio van még

2021. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, miert ne olvasnam el?


Ne haragudj, de ferfikent mondom, hogy par ora turelme mindenkinek kell, hogy legyen a masikkal szemben, ha irott szovegrol van szo. Foleg, ha addig az volt a tendencia, hogy valaszoltam erdemben.

2021. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokshor munkahelyen is felvillan megnézem de visszairni nincs időm.

Vagy tényleg épp vásárlás vagy épp bármi tevékenység közbe.

Miltkor főzés kozben nyakig panirosan is írok ....mert jaj miért nem irsz?!

2021. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem szoktam jatszmazni, ha orulten tetszik az illeto, AZONNAL irom neki a valaszt, de meginkabb en irok elobb, senki es semmi nem lehet fontosabb, surgosebb, de nem szokott bevalni, altalaban nem ertekelik, keves kiveteltol eltekintve. (Nő vagyok.)
2021. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as, en pl. csutortokon elhataroztam, hogy felhivom a sracot penteken.

Lefekudtem hajnali otkor es 12-13- kor akartam kelni, valamikor delutan hivtam volna fel. De kilenckor ki kellett mennem WC-re es inkabb nem fekudtem vissza,akarmilyen almos voltam, olyan izgatott lettem, hogy mar pentek van, hogy rogton felhivtam!

2021. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!