Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van ennek a játszmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek a játszmának? Nem írok vissza csak sokkal később...

Figyelt kérdés
Szóval miért van ez? Miért játszadozunk? Miért nem írunk vissza az üzenetére, miután elolvastuk és érdekel a másik? Miért tesszük az agyunkat, hogy elfoglaltak vagyunk és nem írunk vissza? Ez megöl mindent. Szerintem.
2021. ápr. 12. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
(9-10-es vagyok megint. Penteken utana meg 9-11oraig azon ragodtam, amit mondott a srac teljesen letorve, es csak utana mentem aludni, de mint egy halalraitelt.) Amugy nem volt meg randink, es soha nem is lattuk meg egymast eloben, 150 km-re lakik. Amugy ő még nem is tudja,hogy bele vagyok zugva, mert azzal hivtam fel, hogy egy bizonyos alkalmi munkaval szeretnem őt megbizni, de visszautasitott. Igy tudtam volna vele talalkozni...
2021. ápr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!