Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme így összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így összejönni vele, hogy össze van nőve egy másik csajjal?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, igazi álompasi. Jóképű, kedves, okos, bármiről eldumálunk, nagyon jó vele a szex is. Amit nehezemre esik lenyelni, hogy van egy lány "barátja". Állítólag több, mint 10 éve ismerik egymást, de soha nem volt köztük semmi. Persze nyomozgattam kicsit, kérdezősködtem közös ismerősöknél. Azt mondják mindenki azt hitte, hogy ők össze fognak jönni, vagy hogy már össze is jöttek, mert úgy össze vannak nőve, de elméletileg nem. Tudom, hogy többször volt, hogy ott aludtak egymásnál, együtt járnak bulizni, moziba, étterembe (nyilván nem most, de amúgy), voltak együtt nyaralni többször is.

Be lettem mutatva a lánynak, hogy ismerjem meg, lássam, hogy tényleg nincs köztük semmi. Az a baj, hogy ha nem utálnám már is, amiért az én (leendő)pasimon lóg, szerintem bírnám. Mutatott képet a pasijáról is, akivel állítólag már 3 éve együtt vannak, de persze ez sem biztosíték semmire.

Szerintetek? Meg lehet békélni egy ilyen helyzettel? A srácot tényleg nagyon kedvelem, azt hiszem már kicsit bele is szerettem. A csajjal kapcsolatban nagyon nyílt, igazából bármit kérdeztem, mindenre válaszolt, nem rejtegeti meg semmi. Nagyon tanácstalan vagyok...


2021. ápr. 11. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hallgass a szívedre!
2021. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mehetnétek páros randira is... mondjuk szarul hangzik, szóval ha nektek is nyálas így kimondani, akkor csak "rendezzük progit 4-en", séta, filmezés, bármi amit szeretnétek.

Ezzel a bizalmat is erősítitek mindannyiotokban, meg egymás előtt látjátok hogy ki kihez tartozik.

2021. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Remélem troll vagy. Ha nem akkor kérlek írd meg a "leendő pasidnak" hogy legyen kedves és fusson. Mert te már most igazi házisárkány vagy


Keress pszichológust, mert nem normális mások barátaira féltékenykedni

2021. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs értelme összejönni vele. De nem a csaj miatt, hanem te nem állsz még készen arra, hogy felnőtt kapcsolatod legyen.
2021. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni a kapcsolatot. Az első időkben a párod úgyis veled fog foglalkozni, nem lesz túl sok ideje a másik lányra. Később pedig ne tiltsd a lánytól, ne féltékenykedj, mert azzal csak magadnak ártasz.
2021. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos nem jönnék össze vele, féltékeny típus vagyok.
2021. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon necces...
2021. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!