Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, öntsünk tiszta vizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, öntsünk tiszta vizet a pohárba. Aki nem jó képű, annak van értelme, hogy lejárjon edzeni még munka után?

Figyelt kérdés
Vannak a konditeremben olyanok, akik csak a csajok miatt edzenek. Sztem ha nem jóképű vki, akkor fölösleges.
2021. máj. 14. 12:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es igen , ezzel egyetértek. Bár nekem nagydarab nő soha nem kéne, akármilyen sugárzása van. XD A duci pasi nyilván a helyes arca miatt lesz jó pasi. Attól még ő is edzhetne nyilván.
2021. máj. 14. 13:56
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem felesleges, sokat dob egy férfin, ha látszik rajta, hogy tesz magáért, és tetszik neki az eredmény.
2021. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak a p...ihajkurászás miatt megy le a kondiba és nem maga miatt, felesleges. Ettől függetlenül azért aki nem annyira jóképű, az vmennyire tudja ellensúlyozni ezt a gyengeségét jobb fizikummal, de kérdés, neki megéri-e ez az "esélyesség", mert azért az sem ér fel egy ingyenjegyel p...ivárosba, és kérdés az is, milyen nőket hajt.
2021. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi 13-as, pont erre céloztam. Hogy megéri-e. Itt nyilván olyan emberekről beszélünk, akik gondolom nem élvezetből járnak le edzeni. Én pl alig várom, h lemenjek a terembe. De ezt lehet is látni a teremben az emberek arcán.
2021. máj. 14. 15:54
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán értem a kérdésed motivációját. Azt írod, te szívesen jársz le edzeni, nem a csajok miatt. Akkor neked nem mindegy?
2021. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Az edzéssel nem csak az izmok nőnek, hanem az arc felépítés is változik. Egy igényes szakáll/borosta is sokat dob a kinézeten.

Én nem is a csajok miatt járok (bár valószínű azért, mert már komoly kapcsoltaba vagyok pár éve), lehet egoistán hangzik, de ha tükörbe nézek akkor elvárom, higy magamnak tetszek. Illetve az egészségem érdekében is, nehigymár kifulladjak ha fel kell mennem egy magasabb lépcsőn.

2021. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os az teljesen oké, hogy magadnak tetszeni akarsz. De ahhoz, h ne fulladj ki a lépcsőn kardiózni kell, nem súlyzózni.
2021. máj. 15. 20:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, nem is csak a súlyokat dobálom, minden edzés előtt futópadozok, elipszisezek...
2021. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!