Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan nővel randizni aki nem érdekel/ de feleségnek való?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelmem 3 éve, de ez csak plátói volt. Sose akart tőlem semmit a leányzó….



A kérdéses nőt már ismerem, olyan 6 éve látásból.


Akart velem járni, tetszettem neki közepesuliban, de nekem akkor más tetszett akivel szinten nem jöttem össze.



Most se érdekel, de tudom, hogy feleségnek kiváló nő lenne, talán később beleszeretnék…


Meg az a helyzet, hogy kamionozni akarok a pénz és utazás miatt és azt érzem, hogy vele ezt meg tudnám csinálni, hogy kibírunk így 5-10 évet és akkor már lenne egy anyagi hátterünk.


Jelenleg is van köztünk 300km távolság de haza akarok térni a fővárosból mert utálom a panel életet és a zajt.


Ő ezt a távolságot is kizáró pontnak tartja, mert nem akar elköltözni a húga miatt.



2021. júl. 3. 18:26
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem elfogadható.
2021. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Semmi esetre sem.
2021. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez részedről még akár érthető is. De oltári nagy kiszúrás a csajjal szemben.
2021. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Mindkettőtök boldogtalan lenne. Te csalnád minden nővel, aki utadba kerül. Ő meg megkeseredne, besavanyodna és házisárkány lenne belőle.
2021. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ😃


Akkor egyedül halok meg vidéken a luxus házamban amit felépítek?

2021. júl. 3. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

"Meg az a helyzet, hogy kamionozni akarok a pénz és utazás miatt és azt érzem, hogy vele ezt meg tudnám csinálni, hogy kibírunk így 5-10 évet és akkor már lenne egy anyagi hátterünk."


Nem azért, de ez alapján senkivel nincs értelme komolyabban tervezned, nem egy nagy kapcsolat hogy alig látjátok egymást hosszú évekig. Talán érdemesebb előbb megteremteni akkor a megfelelő anyagi hátteret és utána próbálkozni párkapcsolattal, amikor már adottak a körülmények.


Persze mindenki úgy él és olyan ábrándokat kerget, amilyeneket akar.

2021. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4# én se kellek senkinek megmondva az őszintén.



Prostikhoz nincs gusztusom, de két hét után már nem bírok magammal

2021. júl. 3. 18:34
 8/16 A kérdező kommentje:

6# 26 vagyok lassan 27 és szeretnék gyereket majd 30-32 évesen addig amíg élnek a szüleim.


És egy jó kapcsolatot, szerelem már nem érdekel mert folyton én húztam a rövidebbet minden nőmnél

2021. júl. 3. 18:37
 9/16 A kérdező kommentje:

Itt vidéken, meg rém rossz fizetések vannak.



BP-en nem sokkal jobb egy melósnak, panelban rohadnak szó szerint.



Én meg azt nem akarom én vidéki vagyok és itt akarok megöregedni.


Most is alig van 2x éves fiatal leányzó felénk értelmes 5-10 év múlva meg annyi se lesz amennyi.

2021. júl. 3. 18:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Miért, csak két nő van a világon, a plátói szerelmed aki nem akar tőled semmit és ez az egy nő, aki feleségnek való, de nem érdekel? Keress olyat, aki érdekel. Vagy maradj egyedül. Értem, hogy gyereket szeretnél, de mellé egy rossz házasságos is egy boldogtalan feleséggel?
2021. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!