Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a múzsám, akibe évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a múzsám, akibe évek óta szerelmes vagyok, elvetette a gyerekét, lehet nem is szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés

Évek óta üldözöm a szerelmemmel. Sokkolt amikor elárulta hogy terhes, de az abortusz még inkább sokkolt. Ez mit jelenthet?

30 körüliek vagyunk, s sokszor mondta már az utóbbi években hogy szeretne már gyereket.


Lehet nem is szerelmes a párjába?


Évek óta érzem hogy nekem ő az igazi. Csak arra várok hogy talán megint szingli lesz és ismét udvarolhatok neki.


Sose történt csóknál és tapinál több köztünk, de mikor fogtam a kezeit mintha egy másik világban jártam volna.


2021. júl. 1. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. téged sem az eszedért fognak szeretni.
2021. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szeretném hinni, hogy kamu a kérdés.
2021. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Balázs vagyok amúgy. :D
2021. júl. 1. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudhatod az okot, de az, hogy megosztotta veled, legalábbis arra utal, hogy bízik benned. Ez neki nagyon kemény pár hét lesz, amin átsegítheted, de ne várj cserébe semmit.
2021. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hiszem el, hogy te vagy Balázs, ha egy friss fotót küldesz magadról.

Eddig Bazsi nem is ilyen stílusban írt...

2021. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A nevedből már lehetett sejteni. A Balázs-perceket törölték?
2021. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5. :O
2021. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad, 1000 oka van, hogy elvetette. Anyagi nehézségtől a betegségen át minden lehet.
2021. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Balázska nem egy incel? Más kérdéseit is ezen a fagyizós nick névvel írta ki?
2021. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla hogy beteg lenne, illetve komolyabb anyagi gondjaik sincsenek, dolgoznak, keresőképesek. A pasijának van háza, autója.


Balázs Perceket törölték igen.

2021. júl. 1. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!